Piękni, dobrzy ludzie na zawsze znajdują miejsce w naszych sercach...Byłaś
jednym z nich...Śpij Marianno spokojnie pod pieczą Pana, gdzie Jego miłość
na wieczność Ci dana...POKÓJ TOBIE NA WIEKI...
Zgłoś SPAM
córka
Tylko Ty potrafiłaś kochać bezwarunkowo i przebaczać, smutki i radości
dzielić szczerze ze mną...moja ukochana Mami..wiem, że wspierasz mnie i
Jesteś ze mną..♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie szukaj tutaj ziemskiej szczęśliwości,wzrok swojej duszy utop hen w
niebie,kędy jaśnieje blask wiecznej światłości..I wśród wzburzonych
życia tego toni dąż z otuchą, gdzie pieśń szczęścia dzwoni..
Zgłoś SPAM
❤️
Odeszłaś tak dawno, ale my ciągle wspominamy i tęsknimy za Tobą...Marysiu.
W Niedzielę Miłosierdzia Bożego..Bóg jest miłosierny, wszystkim
przebacza..prowadzi do źródła życia...▒✿❤️✿▒
Zgłoś SPAM
[']
Są chwile niezapomniane i już nigdy nie będą powtarzane, zostaje tylko nasza
pamięć... pochylam głowę w zadumie i modlitwie...wspominamy Marianno...._
(((❤️))) _
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek i żal boli...Wy przeszliście do innego świata, a my
umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata i w myślach błądzimy
po wspomnieniach...
❤
Dzisiaj na grobie kwiat Ci położę,
Niechaj znicz płonie światłem dla Ciebie,
Do Pana prośbę w modlitwie złożę
Niech Pan szczęśliwie da Ci żyć niebie.
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
A.O
"Wspomnij mnie..myśl o mnie ciepło...pamiętaj mnie...głos serca
podpowie ci,warto mi poświęcić chociaż jedną myśl.."PAMIĘTAMY ZAWSZE
I LAMPECZKĘ ZAPALAMY dla Ciebie, Maryniu kochana.
Zgłoś SPAM
❤️
Marianno, odpoczywaj w pokoju ❤️ڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gwiazdki z nieba nam nie potrzeba, tylko Was nam tak bardzo brak. Nic nie
przywróci minionych lat..i tylko nadzieja w sercu trwa, że kiedyś spotkania
nadejdzie czas...([_★_])
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Czas jest wartościowszy od pieniędzy. Możesz dostać więcej pieniędzy,
ale nie dostaniesz więcej czasu..." Marianno wiosenne światełko pamięci
dla Ciebie. Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
((♥))
ŚWIATEŁKO, W TYM WIOSENNYM SŁOŃCU, NIECH MIENI SIĘ PIĘKNYMI KOLORAMI
NASZEJ PAMIĘCI.. NIECH TA PAMIĘĆ ULECI Z PŁOMIENIEM..HEN DO CIEBIE..MARIO
♥•.¸(((*)))¸.•♥
Zgłoś SPAM
córka
Zawsze Jesteś ze mną Mamuniu, jak Byłaś...budzę się i myślę o Tobie,
fotografię przytulam do serca..zasypiając, modlę się o Twoje
szczęście..moja najdroższa ❤️
Zgłoś SPAM
(*)
..Te chwile piękne, tragiczne..to bagaż wspomnień, z którym idziemy przez
życie..nie raz jest ciężki, gdy łez wypłaczemy wiele, nie raz jest lekki,
bo uśmiechniemy się do nich mile...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia...Nasi Ukochani
pozostają w nas wiecznie żywi i nie przestajemy Ich kochać...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
Marianno, teraz masz dwa mieszkania..jedno wieczne u Boga, drugie, w sercach do
końca naszych dni...W pierwszym, otoczona jesteś szczęściem, w drugim,
ciepłem myśli..❤.
Zgłoś SPAM
znajoma
Na świecie tyle samotnych serc, - tyle w nich bólu i cierpienia! Spróbuj –
przywrócić ustom uśmiech a duszy wiarę w sens istnienia..Pani Marysiu, ty
wiedziałaś, że jak jest początek, to jest i koniec.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.