Maryniu, wspomnieniami o Tobie wypełniamy pustkę...kiedyś, to był inny,
lepszy świat, gdy wszyscy byli razem, i często świeciło słońce...tak
bardzo Was brak...
"JEST WIATR, CO W OCZY SMUTKIEM WIEJE.
JEST DESZCZ, CO KRYJE NASZE ŁZY.
JEST WIECZNA PAMIĘĆ O TOBIE, ŻAL,
TĘSKNOTA I ŁZY...."MARYSIU
...... (¯`-❤- ´¯)
Zgłoś SPAM
(*)
Do szczęścia hen w jasne wzleciałaś błękity...a w sercu ból pozostał
skryty..Twoja wola się stała o Panie, daj Mariannie wieczne odpoczywanie...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są tacy ludzie, którzy nigdy nie przestaną być dla nas ważni...
Zgłoś SPAM
((♥))
...bo życie jest ironią losu...ciągle z nas kpi, drogi tak splata, by więcej
było...smutnych dni...by noce przemieniały się w bezsenne...by dzień
zmieniał się w
tęsknotę.♥.❤️.♥
Zgłoś SPAM
córka
Kocham Cię, przychodzą myśli..Zamiast róż, otulę Cię magią
słów...Kocham Cię, tylko to liczy się..Mateczko najdroższa
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie słychać już wśród żywych Twojego głos, a co nam chcesz powiedzieć? z
pokorą możemy uczyć się od Ciebie milczenia..Ty, która krzyżem
podkreślasz sens ludzkiego istnienia...Marianno
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
[']
Dla Ciebie chwila minie zaledwie; czasu nie liczą Ci, co są w niebie. A my tu
wolno odmierzamy drogę, co zawiedzie nas, do Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Spieszmy się kochać naszych bliskich ciepłem czułych słów, szklane
krusząc mury spieszmy się nim będzie po wszystkim i już żaden cud nie
przeniesie góry."K.Krawczyk.Tak,już żaden cud nie wróci Ciebie
Zgłoś SPAM
❤️
Tylko pozornie
jesteśmy daleko od siebie...
Lecz siła serca
nie zna odległości..☘️⋱ ❤️ ⋱.[❀(())❀]☘️⋱ ❤️
⋱...Jesteś blisko nas.....
Zgłoś SPAM
znajoma
Nastał ten dzień niechciany, wraz z nim smutek nastał..i choć mijają
lata...Pamięć o wspólnie spędzonych chwilach, na zawsze w sercu moim będzie
trwała...P.Marysiu
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Przychodzi taki czas, że już wszystko przestaje mieć znaczenie..i tylko
wspomnienia pozostają wiernie przy nas, tęsknota i uśmiech poprzez
łzy...Twojej Pamięci Marianno
Zgłoś SPAM
((♥))
Niech Cię przygarnie Chrystus uwielbiony...On wezwał Ciebie, do Królestwa
Światła...Był czas radości. A jest teraz nie raz chwila taka, że trzeba
zapłakać...»♥»✿▒[*]▒✿»♥»
Zgłoś SPAM
córka
Odpoczywaj Mateńko miła, moja miłość otula Ciebie i modlę się o Twoje
szczęście...♥ Zawsze będę za Tobą tęskniła...
Zgłoś SPAM
(*)
Chociaż odeszłaś do niebieskiej chwały,nasze myśli zawsze Cię znajdą we
wspomnieniach.. Marianno, one nie pozwolą zapomnieć.★*[]*★Niech ten
płomyk będzie tego wyrazem★*[]*★
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.