Pani Marysiu, te lata upłynęły tak szybko, jak jedna chwila, kiedy tu byłaś
śmiałaś się i życiem cieszyłaś...dziś u Ojca naszego przebywasz w
niebie, a tu tak strasznie pusto bez CIEBIE (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jutro jest niepewne. Co przyniesie? Nie wie tego nikt z nas... Co nam da, a co
zabierze nieubłaganie upływający czas?....Marianno, Ty już wiesz...
Zgłoś SPAM
(*)
•* ♥ *•
...I tylko słychać melodię tęsknoty...
i żal, że nie ma Ciebie na Ziemi...
Pamięć i światełko (((,)))
•* ♥ *•
Zgłoś SPAM
córka
Mami kochana..♥..może kiedyś, ujrzę Ciebie w blasku słońca innego
świata...Mój Aniele, za którym tak bardzo tęsknię...
Zgłoś SPAM
(❤)
Nie zostawiajcie nas w tej pustce i tęsknocie, nie zostawiajcie. Wróćcie, aby
powrócił uśmiech, zabierzcie łzy...To tylko marzenia, które nigdy się nie
spełnią, więc czuwajcie nad nami...
Zgłoś SPAM
córcia
Tak mi smutno, tak mi źle...Mami..chcę do Ciebie przytulić się..Dobranoc
Skarbie
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
[']
Nadejdą kiedyś takie dni..Będziemy obok siebie śnić...
I to jest już wszystko, czego można chcieć,
kiedy ktoś najdroższy blisko nas jest....(||♥||)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"nie trudno cieszyć się chwilą
wszak życie chwilą jest
nikt nie chce, by się skończyło
a przecież to nie kres, o nie!K.Krawczyk.Odpoczywaj w lepszym świecie Marianno
Zgłoś SPAM
Dorota
Wciąż płyną dni a pośród nich my. Tak bliscy, a tak daleko od siebie...
Zgłoś SPAM
((♥))
Życie nie zostawia nam złudzeń, zawsze się kończy, zawsze zbyt wcześnie..i
tylko pozostawia wspomnienia, wiele słów niewypowiedzianych i smutek...Mario
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Światła, światełka, smutek, udręka...Pozostały wspomnienia, gdy jeszcze tu
byli...Wysyłam ciepłą myśl; aby Twoją duszę ogrzała...Ku Twojej Pamięci
Marianno ♥ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
♥️
Biegnie dzień za dniem, lecz wspomnienia ciągle żywe są...Wspomina każdy z
nas, tamten wspaniały czas..kiedy byliście wśród nas...W tej pogoni naszej
za dniem ulotnym tak...(((*)))) .♥️.
Zgłoś SPAM
córka
Niech Cię Pan Bóg strzeże Matuniu moja, on daje Ci wieczny pokój i napełnia
światłością swoją...a ja Ciebie tulę swoją miłością..❤.
Zgłoś SPAM
(*)
Tyle łez wylanych i tyle cierpienia..Ciebie z nami już nie ma, zostały nam
tylko wspomnienia...Twój dom teraz w niebie, a nasze życie, to droga do
Ciebie.....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chcieliśmy zawsze z Wami być...nawet kiedy będzie żle...bez Was nie mamy
siły, nie mamy siły by żyć....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
Smutek..i żal, że życie kochanego człowieka kończy się, a my trwamy z
wielką tęsknotą w sercu, która kładzie się cieniem na całe nasze
życie..[].❤️.[].
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.