Mateczko, Twoja Postać tak DROGA, codziennie przed oczami mi staje..i czuję
Twoją miłość..i widzę szczęśliwe lata od nowa...moja ukochana♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Tylko fakt istnienia wieczności pozwala nam
wyzwolić myśl z niewoli życia." Ku Twojej Pamięci Marianno..lampeczka
niedzielna niech się tli w blasku kwietniowego dnia...
Na krańcu tęczy, w dalekich obłokach, w nieznanych nam światach jest Was
nowy dom, Bądżcie Tam szczęśliwi i niech nie brakuje Wam niczego...do
spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, przychodzą czasami takie dni, w których żal i tęsknota wracają i
pogrążają serce w smutku i beznadziei...bo teraz jest straszny czas...chroń
nas, kochana...
Zgłoś SPAM
[']
"Szukałem Pana, a On mnie wysłuchał i uwolnił od wszelkiej
trwogi."(psalm 34) Twojej Pamięci Marianno...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ku pamięci płomyk płonie..jeszcze kiedyś, spleciemy swoje dłonie..."I
drogi życia przeszła cierniste...Więc Ty Jej teraz nie odepchniesz,
Chryste!" ❤️
Zgłoś SPAM
((♥))
Światełka płomyk, jak pozdrowienie przyjaznej dłoni..do Was posyłam, Tam
gdzie w spokoju odpoczywacie..smutek tylko pozostał i łzy, to codzienność
naszych dni...═❀♥❀= [*] ═❀♥❀=
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
"W życiu piękne są tylko chwile.." wspominamy je przez całe nasze
życie i podlewamy łzami żalu, że już nigdy....✞.♨.❤️.♨ .✞
Zgłoś SPAM
córka
Piękne są wiosenne fiołki, ładne są majowe bzy, ale najpiękniejsze były
przeżyte z Tobą dni..przynosiłaś mi Mami z ogrodu bukieciki fiołków...jak
mi brak tamtych dni z Tobą, najdroższa.•ღ•.♥•ღ•.
Zgłoś SPAM
(*)
Gdzie się podziały te chwile szczęśliwe? Odeszły razem z Tobą, Marianno do
krainy cieni..Teraz tylko możemy popatrzeć w Twoje oczy na fotografii, w
których już nigdy nie zapali się żywa iskra...
Zgłoś SPAM
((♥))
W sercu, wspomnienia...
przeszłość co przeminęła....
Dni szare,codzienne i te,
które pustka ogarnęła..Mario ŚwiaTeŁkO♥ WiEcZnEj♥ PaMiĘcI♥
Zgłoś SPAM
córcia
"Najlepiej jest u mamy, to każdy wie.
Najlepiej jest u mamy, gdy smutno ci i źle."...dobranoc Słońce moje...
Zabrałeś Boże to, co najcenniejsze - ukochaną Mariannę...
Daj Jej - za serce, miłość, dobroć, ciepło, poświęcenie spokój wieczny.
Zgłoś SPAM
❤️
NADZIEJA JEST KWIATEM PRZELOTNYM...
GINIE W NOC BÓLU I ROZKWITA O ŚWICIE...
CODZIENNIE NOWA PO KAŻDYM
NIESZCZĘŚCIU, PO BÓLU PRZELOTNA
I WIECZNA JAK ŻYCIE..
❤️ ะ ŚWIATEŁKO
❄️ ะ PAMIĘCI....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.