Tak trudno zrozumieć tajemnicę mroku...Twojej Pamięci Marianno__ჱܓჱܓ
Zgłoś SPAM
((♥))
Spoczęła Dusza Twoja na wieczności łące, w sercu moim trwać będzie zawsze
Twe wspomnienie...Mario ♨[(♥)]♨
Zgłoś SPAM
córka
Kochana Mami,jak opisać moją tęsknotę za Tobą? Byłaś,jak powietrze bez
którego ciężko żyć,jak blask słońca w ciemnej dolinie smutku..Tęsknię
za Tobą,tyle ciepła mi dałaś...❤️ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
ŻYJESZ W MOJEJ PAMIĘCI...W MOJEJ MODLITWIE...MARIANNO
♥•ڿڰۣڿ((*))ڿڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiosna wraca, znów zakwitną pąki róż...tylko Wasze dni spędzone tu na
ziemi nie powrócą już...Aniołki Ukochane
Już nie będzie tamtych dni..pozostały tylko wspomnienia i łzy...Marianno,
ciesz się życiem wiecznym....**Płomień znicza na niedzielę**❤️**
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jak przeżyć wszystko jeszcze raz, Jak wzniecić blask, który dawno
zgasł. Jak przeżyć wszystko jeszcze raz, Jak ocalić ginący
czas."K.Krawczyk. Niestety ,możemy ocalić tylko wspomnienia.
Zgłoś SPAM
[']
Boże, wygładź drogę pełną żalu...Miłość zawsze pozostanie w
sercu...Tylko nadzieję los rozmienił na drobne...Wieczne
odpoczywanie...((ღ))NIEDZIELNE PŁOMYKI PAMIĘCI ((ღ))
Zgłoś SPAM
znajoma
Śpij spokojnie Pani Marysiu..śnij o tęsknocie za swą wiosną...
W niebiański poszłaś próg, gdzie Cię wezwał Pan, Twój-Bóg...nam
pozostało wspominać, modlić się i czekać....
Zgłoś SPAM
(*)
Maleńka łza po twarzy się toczy, uśmiech dawno zgasł..smutek i żal,
zostało tak niewiele ...•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
To smutne gdy osoby, które dały Ci najlepsze wspomnienia, stają się jednym z
nich... to smutne...
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko, Twoja Postać tak DROGA, codziennie przed oczami mi staje..i czuję
Twoją miłość..i widzę szczęśliwe lata od nowa...moja ukochana♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Tylko fakt istnienia wieczności pozwala nam
wyzwolić myśl z niewoli życia." Ku Twojej Pamięci Marianno..lampeczka
niedzielna niech się tli w blasku kwietniowego dnia...
Na krańcu tęczy, w dalekich obłokach, w nieznanych nam światach jest Was
nowy dom, Bądżcie Tam szczęśliwi i niech nie brakuje Wam niczego...do
spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, przychodzą czasami takie dni, w których żal i tęsknota wracają i
pogrążają serce w smutku i beznadziei...bo teraz jest straszny czas...chroń
nas, kochana...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.