...zamykam oczy i widzę Ciebie..uśmiechniętą, jak witasz mnie na progu
domu..czy przywitasz mnie kiedyś na progu wiecznego domu? Boże, prowadź moją
najdroższą Mamę drogą zbawienia...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Każdy dzień życia jest jak ciemna noc. Nikt nie wie, co się wydarzy za
minutę, a mimo to idzie do przodu. Bo ufa, bo wierzy." ( Paulo Coelho )
Idziemy, bo wierzymy, że na końcu drogi spotkamy Was.
Zgłoś SPAM
(*)
Świat już nie jest taki sam. Słońce przygasło, gdy w cierpieniu cichutko
zgasł jeden jego PROMIEŃ...** Może Gwiazdą na nocnym niebie teraz świecisz
nam...?a może piękną różą w ogrodzie Jesteś?
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota, to Ktoś odchodzi i Ktoś zostaje...bo jak cisza pełna szelestu, tak
pełna wspomnień jest pamięć, tak daleko Jesteście, a my czekamy Kochani...
Dobranoc kochana Mateczko, tak dawno nie przytulałam Ciebie...serce moje w
smutku i tęsknocie tak wiele lat...
Zgłoś SPAM
(❤)
"Czym jest właściwie nasze życie? Właśnie żył człowiek wśród nas
i już go nie ma. Stoi tylko kamień i imię, poza tym żadnych śladów. Czym
więc jest życie? Nie ma o co nawet pytać"((*))❤((*))
Zgłoś SPAM
Dorota
Tęsknota powraca z coraz większą siłą, codzienność w ukryciu,
wspomnieniami płacze...
Zgłoś SPAM
[']
♥ "Jesteśmy jedni dla drugich pielgrzymami,którzy różnymi drogami
zdążają w trudzie na to samo spotkanie."/Antoine de
Saint/...Marianno..odpoczywaj w spokoju...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
znajoma
Ku wiecznej pamięci...żyłaś Pani Marysiu przykładnie, pozostawiłaś w
naszych sercach pamiętnik wspomnień...który przeglądamy, gdy tęsknimy za
dawnym światem...Twojej Pamięci
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Spoczęłaś na wieki i śnisz swój szczęśliwy sen wieczny...My,
wspominając..idziemy do Ciebie..♥...[||||]...♥
Zgłoś SPAM
((♥))
Nie będzie już dawnych szczęśliwych chwil, bo Ci, co byli naszą radością,
odeszli do wieczności, zabrali tak wiele, chociaż nie wzięli ze sobą nic.
Mario ❀ ♥ ❤️ ♥❀
Zgłoś SPAM
♥️
Kwietniowa cisza..a w tej ciszy myśli, wspomnienia..najpiękniejsze obrazy
wiosny i Ty w nich..ciągle żywa, w naszej wyobraźni...Marianno[]♥️[]
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤((✞))❤
Zgłoś SPAM
córka
Mamo, w pamięci mam Twój kochany uśmiech, ciepło w spojrzeniu i pogodną
twarz..
(choć los nie szczędził trosk). Choć odeszłaś Mamo - ze mną Jesteś co
dnia...kochana moja, najlepsza.♥..
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdy się miało szczęście, Bliskich wkoło, raj na ziemi, wszystko...a
została tylko fotografia, to, to jest bardzo mało...wspomnień strzępy i nic
więcej Ukochani
Nie można ptaka zatrzymać w locie..I nic nie zmieni czasu przemijania.
Nie zamilkną bijące zegary.
Z małej gałązki rośnie drzewo stare.
Wciąż z losem o życie gramy....ڰۣڿ ❤️
Zgłoś SPAM
A.O
★.:*~*:.★.: Serca nasze – dusza Twa, ogniwa dwa. Jesteś Maryniu blisko
nas...W pamięci naszej trwasz...Kiedyś nastąpi ponowne połączenie...A teraz
spokojnie śpij...★.:*~*:.★.:
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.