Słonecznym promykiem, co wyszedł nieśmiało z za chmury, jakby się
wstydził, że wiosna tak zimna...posyłam światełko prosto z pamiętającego
serca do krainy wiecznej...|[::]|. ❤️.¤ª“˜¨☀️
Zgłoś SPAM
znajoma
Już nic nie będzie takie samo...choć uśmiech wrócił, już nic nie będzie
takie samo...bo serce nigdy się nie rozsmuci...Pani Marysiu kochana
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
[']
W naszych oczach wyczytasz mijające życie i zatrzymane przez wspomnienia
chwile. Zroszoną łzą-
wiosenną łąkę, opatuloną deszczowym smutkiem. W zamyślonym spojrzeniu
przechadza się cień...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Myślami wracamy stale do Was...przypominają się wspólne chwile, plany,
czujemy zapach, słyszymy ulubioną muzykę...wszystko to zachowane jest w
naszej pamięci..sprawia to miłość do Was...
Zgłoś SPAM
((♥))
Ciszą cmentarną ukołysani..dla Nich nie liczą się już pory roku, zasnęli
i nic już Ich nie obudzi, ani nasze błagania, ani płacz..są już tam, gdzie
szczęście kwitnie, jak pąki róż...❀ *`♥`* ❀
Zgłoś SPAM
córka
Usnęło Szczęście, ciemność nastała..i tak trwa od lat, jak żyć w
ciemności, kiedy nie widzi się słońca?? W moim sercu ciągle tęsknota i
żal..Mami ukochanaڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
Serce ciągle płacze...ale przecież nie będzie już inaczej...Marianna
odeszła na zawsze do światłości nieba i tylko wspominać, modlić się nam
trzeba....Aniele jesteś zawsze z nami...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Może Jesteście tą chmurką wysoko albo wiatrem kołyszącym liście, może
mgłą otulającą ziemię...ale nie ma Was przy nas Kochani
Zgłoś SPAM
córcia
Mami, kres Twojej drogi tak dawno dobiegł końca, uśmiechasz się pewnie
szczęśliwa, już żadna troska nie jest Ci straszna, a ja tu sama pozostałam
i ciągle myślę i wspominam... Dobranoc kochana.
"Ja nie umarłam,ja tylko usnęłam!
Gdy oczy otwieram,Jezusa spotykam !"Jesteś gdzieś daleko, a może
całkiem blisko...?Lecz czemu droga jest pusta....??
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Okruch wspomnień pod powiekę wpadł,
Niepotrzebny jak wczorajsza łza
Znużonemu sercu spokój skradł
I marzenia poniósł w gorzką dal
Nie zostało nam już nic,
Tylko słowa, tylko łzy" K.Krawczyk
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
❤️
Poszłaś tam, gdzie wiedzie szlak, na połoniny, na
niebieskie...[(¯❤️¯)]...pozostał żal...
Zgłoś SPAM
A.O
Niech świeci Ci słońce nieba w ogrodach niebieskich...niech sen Twój
Maryniu, będzie spokojem wiecznym...))╬(( Pokój Tobie ))╬((
Zgłoś SPAM
((♥))
︵(₍)︵♥✞♥︵(₍)︵ Ku Twojej Pamięci...Mario
︵(₍)︵♥✞♥︵(₍)︵
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.