Wiosennym promykiem Słońca, wysyłamy ciepłe myśli do Ciebie...Nigdy nie
skończy się żal po Tobie...Marianno **❤️**
Zgłoś SPAM
Dorota
" Światło łączy światy" P.Mario, pamiętam...
Zgłoś SPAM
A.O
Już niedługo bzy zakwitną..zazieleni się cały świat..a nam będzie jeszcze
bardziej żal, że nigdy z Wami nie przeżyjemy kolejnej wiosny rozkwitu..śpij
kochana Maryniu,otulona naszymi ciepłymi myślami..
Zgłoś SPAM
(*)
..Spotkamy się kiedyś w innej krainie bez bólu, łez...i będziemy wspominać
te piękne chwile, które dane nam było przeżyć...ღღ Śpij spokojnie
Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Marzeniami o spotkaniu z Wami, oswajamy tęsknotę...Modlitwą, wypraszamy
szczęście... Wspomnieniami, przywracamy Was do naszej codzienności..Marianno,
Twojej Pamięci ((*))♥((*))
I wciąż będziemy kochać, bo jesteście w naszych sercach...
I wciąż będziemy tęsknić, bo jesteście w naszej pamięci...
BYLIŚCIE...JESTEŚCIE...I BĘDZIECIE...Mario
♥ NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące
najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie....
Zgłoś SPAM
mma Tadzia W
"Czy jest tak jak człowiek chciał? Czy ktoś inny z niej,do syta,brał...
Czy ktoś inny z niej,do syta,radość brał? Oto jest wspomnień mała
garść.."K.Krawczyk. Jesteś w naszej pamięci i modlitwie
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
A.O
Choć Cię Maryniu nie ma wśród nas, jesteś łezką w oku, jasno świecącą
gwiazdą nocą, barwną tęczą po burzy, bez Ciebie wschody i zachody
odmierzają szare, puste dni...(*)
Zgłoś SPAM
((♥))
Zgasł płomyk życia, spłynęła żalu łza, smutek i ból dalsza losu gra...A
tu, wśród nas, w kadrze pamięci zatrzymana, do końca naszego życia,
będziesz pamiętana...Mario ♥ = † = † = ♥
Zgłoś SPAM
znajoma
Pozostawiłaś po sobie, p.Marysiu okruchy czasu, piękne.."Bo cóż
wszystko, kiedy Ciebie nie ma
słońce boli,księżyc łzy wyciska
i nic więcej nie daje wytchnienia,
nic co by było sercu jak Ty bliskie
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✿ ۩ Ku Twojej Pamięci ۩ ✿ Marianno...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córka
Byłaś mi wszystkim Mami, radością, troską, dobrym sercem kojącym smutki,
miłością największą...Pozostałaś tylko MIŁOŚCIĄ i łezką smutku nad
Twoim losem..mój Aniele.❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Matka, to słowo cudne, tak wiele znaczy, było szczęściem, miłością..a
teraz...jest bólem rozpaczy...[*]
Zgłoś SPAM
❤️
Jesteś....w wiosennym łzawym wiatru poszumie,
jak serca tęsknota, jak żal....Marianno ☆(❤️)☆
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w listku na drzewie i wiatru ciepłym powiewie, w jasnym słońca
promieniu, i w ptaku co siadł na ramieniu, w zachodzie i wschodzie słońca, i
tak już będzie do końca....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.