Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533797
Zapalone ponad rok temu
❤️
Wiosennym promykiem Słońca, wysyłamy ciepłe myśli do Ciebie...Nigdy nie skończy się żal po Tobie...Marianno **❤️**
Zgłoś SPAM
Dorota
" Światło łączy światy" P.Mario, pamiętam...
Zgłoś SPAM
A.O
Już niedługo bzy zakwitną..zazieleni się cały świat..a nam będzie jeszcze bardziej żal, że nigdy z Wami nie przeżyjemy kolejnej wiosny rozkwitu..śpij kochana Maryniu,otulona naszymi ciepłymi myślami..
Zgłoś SPAM
(*)
..Spotkamy się kiedyś w innej krainie bez bólu, łez...i będziemy wspominać te piękne chwile, które dane nam było przeżyć...ღღ Śpij spokojnie Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Marzeniami o spotkaniu z Wami, oswajamy tęsknotę...Modlitwą, wypraszamy szczęście... Wspomnieniami, przywracamy Was do naszej codzienności..Marianno, Twojej Pamięci ((*))♥((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mami, przyjdź na łąkę moich snów..ciepłem ogrzej zziębnięte serce moje...miłością otul...mój kochany Skarbie.❤️
Zgłoś SPAM
[']
I wciąż będziemy kochać, bo jesteście w naszych sercach... I wciąż będziemy tęsknić, bo jesteście w naszej pamięci... BYLIŚCIE...JESTEŚCIE...I BĘDZIECIE...Mario ♥ NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie....
Zgłoś SPAM
mma Tadzia W
"Czy jest tak jak człowiek chciał? Czy ktoś inny z niej,do syta,brał... Czy ktoś inny z niej,do syta,radość brał? Oto jest wspomnień mała garść.."K.Krawczyk. Jesteś w naszej pamięci i modlitwie
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
A.O
Choć Cię Maryniu nie ma wśród nas, jesteś łezką w oku, jasno świecącą gwiazdą nocą, barwną tęczą po burzy, bez Ciebie wschody i zachody odmierzają szare, puste dni...(*)
Zgłoś SPAM
((♥))
Zgasł płomyk życia, spłynęła żalu łza, smutek i ból dalsza losu gra...A tu, wśród nas, w kadrze pamięci zatrzymana, do końca naszego życia, będziesz pamiętana...Mario ♥ = † = † = ♥
Zgłoś SPAM
znajoma
Pozostawiłaś po sobie, p.Marysiu okruchy czasu, piękne.."Bo cóż wszystko, kiedy Ciebie nie ma słońce boli,księżyc łzy wyciska i nic więcej nie daje wytchnienia, nic co by było sercu jak Ty bliskie
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✿ ۩ Ku Twojej Pamięci ۩ ✿ Marianno...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córka
Byłaś mi wszystkim Mami, radością, troską, dobrym sercem kojącym smutki, miłością największą...Pozostałaś tylko MIŁOŚCIĄ i łezką smutku nad Twoim losem..mój Aniele.❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Matka, to słowo cudne, tak wiele znaczy, było szczęściem, miłością..a teraz...jest bólem rozpaczy...[*]
Zgłoś SPAM
❤️
Jesteś....w wiosennym łzawym wiatru poszumie, jak serca tęsknota, jak żal....Marianno ☆(❤️)☆
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w listku na drzewie i wiatru ciepłym powiewie, w jasnym słońca promieniu, i w ptaku co siadł na ramieniu, w zachodzie i wschodzie słońca, i tak już będzie do końca....
Zgłoś SPAM
córcia
Sercu zawsze blisko...dobranoc kochana Mamusiu ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1079   1080   1081   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"