Jesteś ze mną Mami, niepokonana przez czas...aż trudno uwierzyć, że nie ma
Ciebie już tyle lat..jak ja to przetrwałam??nie wiem, ale wiem, że tak samo
kocham Cię..dobranoc kochanie ✿ڿڰۣڿ-✿-ڰۣڿ✿
Myśli wplecione między barwy tęsknoty, dają ukojenie naszym sercom...ale
też smutne wspomnienia...Maryniu, niedziela kwietniowa, i tak niewiosennie...na
mogile znicze, a w sercu żal...
Zgłoś SPAM
❤️
"Ten, kto szanował i kochał rodziców swoich, umie uszanować też Ich
Pamięć" Marianno, Byłaś kochana i szanowana...Jesteś pamiętana i
kochana...❤️
Zgłoś SPAM
[']
Jak liście opadłe jesienne,tak wszystko jest w świecie nietrwałe.Człowiek,
mała drobinka w wszechświecie przez chwilę tu tylko zostanie.Zbyt szybko
przemija życie,zbyt szybko umyka nasz czas...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jak przeżyć wszystko jeszcze raz,
Gdy w każdym z nas żal straconych szans.
Jak przeżyć wszystko jeszcze raz,
Jak ocalić ginący czas".K.Krawczyk. Niedzielne światełko pamięci
zostawiam
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odeszła piękna, bezwarunkowa MIŁOŚĆ...a bez niej tak ciężko
żyć...Marianno
Zgłoś SPAM
znajoma
Odeszłaś cicho, tak bez pożegnania, brakuje Ciebie, Twojego uśmiechu, ale Ty
już obrałaś ku wieczności drogę. Pamięć o Tobie p.Marysiu nie zaginie...
Zgłoś SPAM
(❤)
Żyli,jak my,cieszyli się,snuli marzenia i plany,czasem smucili się i
płakali,imiona zostały w pamięci bliskich,Tych, którzy ich
kochali...odeszli,gdzie są,gdzie się wszyscy podziali.???
Zgłoś SPAM
córka
Mami...Byłaś mi celem, wzorem, miłością, osłodą życia i czystością
serca...Pozostałaś pięknym WSPOMNIENIEM...kochanie moje, na zawsze w
serduszku moim i łzie samotności...♥
Zgłoś SPAM
(*)
Gdzie są tamte dni szczęśliwe tak, gdzie jest ten dawny świat..?Odszedł
razem z Tobą, i choć łzy już tak nie płyną, jak wartki strumień, żal w
sercu pozostał..✦✦✦((*))✦✦✦ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,zapalam Światełko Pamięci na niedzielę.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Czas płynie zbyt szybko, myśli dręczą zbyt długo, piękne chwile i
wspaniali ludzie odchodzą bezpowrotnie...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście w inny, lepszy świat, gdzie nie ma trosk, nie liczy się
lat...kiedy nasza świeca życia wypali się do końca, powędrujemy w stronę
wiecznego słońca, do Was Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
A gdy Ciebie wspominam, świat mi cały gaśnie, bo tak mi Ciebie oczom
potrzeba...Mateczko kochana na dobranoc przytulenie...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Więź między nami, nigdy nie zostanie zerwana..Jesteście w naszych
wspomnieniach, i tylko tak żal, tamtych dni...*✿*° •♥〖★〗♥•
°*✿
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,zapalam światełka za wszystkie dni mojej nieobecności.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.