Bogactwo serca to: uśmiech, serdeczny uścisk dłoni, przyjazny gest, miłe
słowo.
Ty, p.Marysiu miałaś to w swym sercu...dlatego, choć odeszłaś, nadal
jesteś pamiętana....
Zgłoś SPAM
((♥))
Łzy wypłakane w samotności, ranią nawet wspomnień piękny ślad, w pustce
dni przychodzą myśli...jeszcze pocieszenia szukamy w nadziei na
spotkanie.**♥**..Mario
Zgłoś SPAM
ku pamięci
[♥] Łzami skropione wspomnienia...modlitwą prośba o szczęście wieczne...
Zgłoś SPAM
córka
⭐_[(♥)]_⭐ Lampeczka napełniona miłością dla mojej ukochanej
Margeritki...Mamuniu, Serce moje...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Płomienie zniczy niosą pamięć o Tobie, Marianno hen wysoko aż do Nieba...Te
płomyki palą się jasno i nigdy nie zgasną, bo taka jest szczera pamięć...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota w każdym zakamarku serc naszych....i pragnienie spotkania z Wami
Kochani....
Zgłoś SPAM
córcia
Mami...nic na świecie nie jest w stanie odłączyć mnie od Ciebie, nawet
śmierć. Kochanie moje dobranoc.❤️
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•Zegar wciąż wydzwania te nuty rzewne, czas się nie
zatrzymuje, pędzi...i tak wygląda nasze życie..pośród smutku i ciszy
mijających dni...Mario •ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
Zgłoś SPAM
(*)
"A Ty z mgieł szalem otulona
stąpasz po nieba przestrzeni,
tam znana Ci każda strona
gościem tu byłaś na ziemi" Marianno, Pokój Tobie Aniele.
Zgłoś SPAM
❤️
„Marność nad marnościami
i wszystko marność”( Z księgi Koheleta)
Wszak życie zbyt szybko ucieka;
Jest jak jednoroczny kwiat, który więdnie...❤️* * Światełko Pamięci *
*❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
POD PŁYTĄ MOGIŁY, WŚRÓD KWIATÓW I ZNICZY, PO WĘDRÓWCE PRZEZ ŻYCIE,
MARIANNA ŚPI SNEM WIECZNYM...BO TAKIE JEST ŻYCIE...JEST POCZĄTEK JEST I
KONIEC NASZEJ WĘDRÓWKI PRZEZ ŻYCIE. SPOKOJNEGO SNU..
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Pani Halinko,bardzo dziękuję.Grażyna
Zgłoś SPAM
córcia
"...Bez Ciebie świat, to dzień bez słońca, gdy wieje chłodny wiatr i
liście strąca. Bez Ciebie świat nie jest muzyką, to cichy pusty takt...Droga
do donikąd..." Mateczko moja kochana...
Zgłoś SPAM
[']
Do Ciebie myśli nasze wysyłamy...do Ciebie wspomnienia nasze lecą...i tak
codziennie, bez końca..a Ty nam nic nie mówisz, pozostajesz milcząca...Śpij
spokojnie Marianno....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nawet po latach tęskni się tak samo, nadal chce się słyszeć Wasz głos,
nadal się przeplata każda data, nadal się pamięta ból i łzy, nadal w
myślach i w sercu Wy Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
c...Daniela
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
((♥))
Gdzie ten czas gdy szliśmy po drodze do szczęścia..? gdzie? rozsypał się w
pył...Teraz tylko smutne dni..Mario
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.