Smutek, tęsknota...to nasza codzienność. Wspomnieniami staramy się oswoić
pustkę, ale to zbyt mało, bo Ty jesteś na zawsze w zasięgu innych
rąk...ڿڰۣڿ❤️ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
(❤)
"Wspomnienie jest duszą życia...a życie, tylko wspomnieniem..."
Śmierć, to tylko chwila, cienka granica życia...wieczny odpoczynek racz dać
Jej duszy Panie....
Zgłoś SPAM
Dorota
Zwykły płomień, tak niewiele, a dla mnie teraz to wszystko co mam...
Zgłoś SPAM
[']
Szybko przemija życie, naszego życia czas; każdy dzień, każda godzina, do
kresu przybliża nas...żyjmy więc pięknie, chociaż czasem droga zła, a z
oczu płynie łza.▌♥.▌
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Okruch wspomnień pod powiekę wpadł,
Niepotrzebny jak wczorajsza łza
Znużonemu sercu spokój skradł
I marzenia poniósł w gorzką dal
Nie zostało nam już nic,
Tylko słowa, tylko łzy"K.Krawczyk
Zgłoś SPAM
ku pamięci
☆• "*♥*"•☆ Męczą te dni bez Ciebie, został tylko
niebiański cień...Im dłużej tym gorzej,
im dalej tym ciemniej...tylko wspomnienia trwają na straży pamięci...☆•
"*♥*"•☆
Zgłoś SPAM
((♥))
Czasami los zabiera nam wszystko, co kochamy..i pozostaje pustka na zawsze, i
tęsknota zraszana łzami...Mario``[(¯♥¯)]````[(¯♥¯)]...Odpoczywaj w
Pokoju
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko, poszłaś w cienie tych, co idą po swoją nagrodę wieczną...Wiem,
ze jesteś tam, gdzie słońca złoty blask cały rok świeci, a Bóg przytula z
miłością swoje dzieci... kochanie moje ❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Życie się kończy, ale miłość i wspomnienia są na zawsze w
sercu...Marianno ڿڰۣڿ(•♥•)ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś wśród lasu szumu, gdzieś wśród wiatru śpiewu...krążycie Kochani
patrząc na świat zapomniany...mimo lęku śmierci...pamiętamy...wciąż
Jesteście wśród nas...
Zgłoś SPAM
córcia
Ty byłaś mi wszystkim, co najdroższe na świecie..Matuniu kochana, dobranoc
Skarbie
Maryniu, Ty nie zmarnowałaś szansy, czasu, który dano Ci, nie strwoniłaś
niepotrzebnie
cennych chwil i drogich dni. Miałaś z czym stanąć przed Boskim tronem, swoje
dary zanieść Tam...((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
"Kraj przecudny w górze znam, bliski tęsknym moim snom; na złocistych
brzegach tam, Ojciec mi zgotował dom."❀❤️❀
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko i moja pamięć dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
[']
Świeca pamięci zapalona na płycie mogiły przeznaczenia..dla Tych, których
bezwzględny los skreślił z księgi istnienia...[*][*] Ku Twojej Pamięci
Marianno....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.