ZATRZYMALIŚMY W SOBIE TO CO NAJWAŻNIEJSZE, MYŚLI CIEPŁE, CHWILE
NAJPIĘKNIEJSZE. ŚWIATEŁKO (♥) PAMIĘCI DLA CIEBIE, KOCHANA MARYNIU
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Boże, przyjąłeś Jej duszę do siebie, więc daj jej swoją światłość,
radość i pokój wieczny...wszak poszła na Twoje wezwanie, bo chciałeś
Mariannę mieć u siebie...☀️ ♥ ❤️ ♥ ☀️
Zgłoś SPAM
((♥))
(...)Jest na świecie jedyny taki smutek, za ukochaną matką, którego nie
można wyrzucić z serca. On będzie trwał przez całe życie...◕°*`♥
`*°◕ MARIO, ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
[']
Życie człowieka jest, jak kwiat..zostaje zasiany, kiełkuje, rośnie,
dojrzewa, kwitnie.. tylko okres kwitnienia jest różny..Marianno, Twój kwiat
życia mógł jeszcze kwitnąć..los zdecydował inaczej...
Zgłoś SPAM
córka
Jesteś Mami moja, jak piękny błękit nieba dzisiaj nad moją głową...jak
słońca blask złoty...przynosisz, jak zawsze, tak wiele dobra i promyki
miłości...najdroższa, kochana ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo chcemy być z Wami, czuć Waszych serc bicie, za każdą taką
chwilę oddalibyśmy całe życie....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
Tęsknotę, łzy, miłość, cierpliwość, czekanie...tak trudno połączyć w
jedną całość.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...Marianno, wieczny odpoczynek...
Zgłoś SPAM
znajoma
Ludzi dobrych i złych wciąż przynosi wiatr. Ludzi dobrych i złych wciąż
zabiera mgła. I tylko ty masz tą niezwykłą moc, by dać wieczność Im.
Pomyśl choć przez chwile podaruj uśmiech..p.Marysiu
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
((♥))
♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ...MARIO, TY ŻYJESZ WŚRÓD NAS...
Zgłoś SPAM
♥️
Stoimy w oknie patrzymy w dal..dni minionych jest nam żal...Odpłynęły we
mgle jak cienie...pozostało tylko wspomnienie...✿ڿڰۣ ŚWIATEŁKO WIERNEJ
PAMIĘCI ✿ڿڰۣ(♨️M♥️A☘️R❄️I⭐A♨️N♥️N☘️O
Zgłoś SPAM
(*)
♥ ░░╬░░ MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA ░░╬░░
Zgłoś SPAM
córka
Każdy dzień, nawet ten, kiedy uśmiech się pojawia...nawet ten ze
wspomnieniem...Każdy dzień bez Ciebie, jest smutny i jest tęsknotą, która
nie chce odejść...Mami kochana
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jest tyle samotnych serc pełnych smutku...nawet nadzieja tego smutku nie
rozwiewa, gdy samotności i łez jest w nadmiarze...bo Was tu nie ma...Marianno
☀️ ♥ ❤️ ♥ ☀️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mimo czasu, który mija, nic tęsknoty nie zabija...sercem i myślami ciągle
jesteśmy z Wami Kochani...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Pani Marianno,światełko pamięci dla Pani.♨️
Zgłoś SPAM
c...Daniela M ”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
córcia
Miłość ubrana w najpiękniejsze słowa..dla Ciebie Mateczko moja...dobranoc
Skarbie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.