Gorzkie słowa szeptane w codzienności ranią nawet wspomnień piękny ślad,
jeszcze tylko łzy w zaciszu myśli wypłakane, jeszcze oparcia szukamy w
nadziei na spotkanie...Ukochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Dobranoc Margeritko ukochana ♥️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Już lata zatarły kroki Twe, ale pamięci o Tobie nie zatrze upływający
czas...Byłaś i jesteś dalej z nami, po wieczny czas...Marianno
Zgłoś SPAM
[']
Żyłaś, jak umiałaś najlepiej..Kochałaś wszystkich.
Cicho zasnęłaś, tak dawno już Cię nie ma,
Została na zawsze tęsknota i żal..Marianno..płomyk ciepły, majowy do
Twojego świata...
Zgłoś SPAM
Dorota
Majowe ogniki dla p.Marianny
Zgłoś SPAM
A.O
Każdy maj budzi wspomnienia te smutne, skrapiane łzą i te radosne, jak
zrywamy fiołki w ogrodzie..pierwsze majowe światełko pachnące
wiosną...Maryniu kochana ((✬))
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
c...Daniela M ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
❤️
TAK wiele jest wspomnień ,w których żyć będziesz WIECZNIE i serc, w
których TWOJE SERCE BIJE..((((,)))❤️..Marianno❤️ Z majowym
wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
((♥))
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ____♥____
Gdziekolwiek byś nie była,
nasze myśli Cię odnajdą,
i choć oczy Ciebie nie zobaczą,
to nasza pamięć Cię nie zapomni...
Zgłoś SPAM
córka
Moja kochana Mateczko, mojej miłości czas nie zabrał i nigdy nie zabierze, bo
kocham Cię nad życie mój Aniele...Ten piękny czas z Tobą, pielęgnuję we
wspomnieniach i tulę sercem stęsknionym ✿ ❤️ ✿
Zgłoś SPAM
(*)
Odszedł kwiecień, nastał maj..i tak mija to życie w tęsknocie za tym, co
odeszło na zawsze...Marianno, kiedyś było inaczej..wspólne plany, wspólne
bicie serc..to wszystko w nicość los zamienił...╬.☆.╬
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nadal tu Jesteście...na najdelikatniejszym i najczulszym poziomie naszego
jestestwa nadal Jesteście z nami, nadal patrzymy na siebie w wymiarze, którego
wzrok już nie ogarnia....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć... zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... P. Marianno,
światełko na rozpoczynając się długi weekend.
Zgłoś SPAM
córcia
Czasami już mi łez brakuje, tęsknota dręczy, wszystko smuci, dni puste...nie
ma odezwać się do kogo...wyobraźnia Twój obraz maluje..tak bliski...Mateczko
moja kochana, dobranoc
Zgłoś SPAM
(❤)
Miłość jest jak mgła, jeśli opanuje serce – następuje pogoda życia;
jeśli pozostaje w myślach – pada deszcz łez...Światło dla duszy Twojej
Marianno..✰░()░✰❤✰░()░✰
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.