Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533736
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
Maryjo Królowo Polski wstawiaj się za nami i za naszymi bliskimi zmarłymi
Zgłoś SPAM
A.O
Już nigdy nie zobaczymy Twoich kochanych oczu,nie usłyszymy Twego miłego głosu, nigdy. Odpoczywaj kochana, a my tęsknimy i czekamy...Czy to prawda, że żyjemy Tam wiecznie? Maryniu [[*]]
Zgłoś SPAM
c...Daniela M  ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tęsknota, już zawsze będzie wspomnieniami płakała...♥ ღ ❤ ♥ ღ .....
Zgłoś SPAM
❤️
Niech Maryja, matka nasza, będzie przy Tobie, niech otoczy Ciebie miłością i spokojem... Lampeczka ku pamięci w święto ৡৣ❤️ৡৣ ☘️ৡৣ❤️ MATKI BOSKIEJ KRÓLOWEJ POLSKI ৡৣ❤️ৡৣ ☘️ৡৣ❤️
Zgłoś SPAM
córka
Gwiazdką świecisz mi na niebie, więc wieczorem na Ciebie popatrzę..Otulę Ciebie, Mami światełkiem pełnym miłości i cicho szepnę; "Boże, jak bardzo za moją Margeritką tęsknię..." z miłością...(♥ʚïɞ♥)
Zgłoś SPAM
(*)
Marianno, Twojej pielgrzymki czas zakończony, zawędrowałaś do krainy szczęścia i radości...tam, gdzie jest miejsce dusz, które zasłużyły na spokojny odpoczynek wieczny...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Pani Marianno, światełko pamięci na dzisiaj. ♨️
Zgłoś SPAM
córcia
Przyjdź nocką ciemną, przyjdź świtem bladym..chociaż na chwilkę..ucisz serce zbolałe.. Maminko kochana, dobranoc....
Zgłoś SPAM
(❤)
BEZPOWROTNA PRZESZŁOŚĆ... DLATEGO TAK SMUCI... TO WSZYSTKO MINĘŁO... NIGDY JUŻ NIE WRÓCI..❤..MARIANNO, POKÓJ TWOJEJ DUSZY
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Szkoda mi słów, Lecz wołam cię znów - - Tak bardzo mi ciebie brakuje".K.Krawczyk. Niedzielne deszczowe światełko dla Pani Marianny
Zgłoś SPAM
[']
Godziny szczęśliwe na zawsze zamknął czas w szkatułce wspomnień...w nie wsłuchuje się tęsknota...cierpliwa, bo będzie już na zawsze dźwiękiem samotności...Światełka pamięci niech płoną...[*][*]
Zgłoś SPAM
znajoma
Słońce już nie daje tyle radości, kwiaty nie pachną już pięknie, zamilkł śpiew ptaków, w pamięci..tylko echo wspomnień..Ku Twojej Pamięci Pani Marysiu...Niedzielny Płomyk... ✯[✯]✯
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Smutne,deszczowe światełko dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
(*)
Minął niczym wiatr uśmiechów naszych świat, lecz pamiętajcie o tym, że kochamy Was...nagle szczęścia drzwi za nami zamknęły się, lecz pamiętajcie o tym, że w sercach naszych wasze miejsce jest♥((★))♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Kolejny maj zapukał do drzwi, zielenią "pomalował" świat.. wszystko jest piękne, tylko nas gnębi smutek, bo Was brakuje nam...Pozostała tęsknota i żal....〖★〗NIEDZIELNY PŁOMYK〖★〗
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko, gdzie ra­tun­ku szu­kać mam w życia burzach? Smutku ciężki głaz, przytłoczył mi serce..Ale wiem, że Ty mi pomożesz, bo kto? jak nie najdroższa MAMA..Miłością otulam Cię kochana...
Zgłoś SPAM
((♥))
Cóż to jest wspomnienie?To chwile,o których pamiętamy i w sercu je mamy..czasami uśmiechniemy się do nich..a często skrapiamy łzami..Takie jest nasze życie bez Was,tylko wspomnienie Marioڰۣڿ♥ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1073   1074   1075   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"