Maryjo Królowo Polski wstawiaj się za nami i za naszymi bliskimi zmarłymi
Zgłoś SPAM
A.O
Już nigdy nie zobaczymy Twoich kochanych oczu,nie usłyszymy Twego miłego
głosu, nigdy. Odpoczywaj kochana, a my tęsknimy i czekamy...Czy to prawda, że
żyjemy Tam wiecznie? Maryniu [[*]]
Zgłoś SPAM
c...Daniela M ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tęsknota, już zawsze będzie wspomnieniami płakała...♥ ღ ❤ ♥ ღ
.....
Zgłoś SPAM
❤️
Niech Maryja, matka nasza, będzie przy Tobie, niech otoczy Ciebie miłością i
spokojem... Lampeczka ku pamięci w święto ৡৣ❤️ৡৣ
☘️ৡৣ❤️ MATKI BOSKIEJ KRÓLOWEJ POLSKI ৡৣ❤️ৡৣ
☘️ৡৣ❤️
Zgłoś SPAM
córka
Gwiazdką świecisz mi na niebie, więc wieczorem na Ciebie popatrzę..Otulę
Ciebie, Mami światełkiem pełnym miłości i cicho szepnę; "Boże, jak
bardzo za moją Margeritką tęsknię..." z miłością...(♥ʚïɞ♥)
Zgłoś SPAM
(*)
Marianno, Twojej pielgrzymki czas zakończony, zawędrowałaś do krainy
szczęścia i radości...tam, gdzie jest miejsce dusz, które zasłużyły na
spokojny odpoczynek wieczny...
BEZPOWROTNA PRZESZŁOŚĆ...
DLATEGO TAK SMUCI...
TO WSZYSTKO MINĘŁO...
NIGDY JUŻ NIE WRÓCI..❤..MARIANNO, POKÓJ TWOJEJ DUSZY
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Szkoda mi słów, Lecz wołam cię znów - - Tak bardzo mi ciebie
brakuje".K.Krawczyk. Niedzielne deszczowe światełko dla Pani Marianny
Zgłoś SPAM
[']
Godziny szczęśliwe na zawsze zamknął czas w szkatułce wspomnień...w nie
wsłuchuje się tęsknota...cierpliwa, bo będzie już na zawsze dźwiękiem
samotności...Światełka pamięci niech płoną...[*][*]
Zgłoś SPAM
znajoma
Słońce już nie daje tyle radości, kwiaty nie pachną już pięknie, zamilkł
śpiew ptaków, w pamięci..tylko echo wspomnień..Ku Twojej Pamięci Pani
Marysiu...Niedzielny Płomyk... ✯[✯]✯
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Smutne,deszczowe światełko dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
(*)
Minął niczym wiatr uśmiechów naszych świat, lecz pamiętajcie o tym, że
kochamy Was...nagle szczęścia drzwi za nami zamknęły się, lecz pamiętajcie
o tym, że w sercach naszych wasze miejsce jest♥((★))♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Kolejny maj zapukał do drzwi, zielenią "pomalował" świat..
wszystko jest piękne, tylko nas gnębi smutek, bo Was brakuje nam...Pozostała
tęsknota i żal....〖★〗NIEDZIELNY PŁOMYK〖★〗
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko, gdzie ratunku szukać mam w życia burzach? Smutku ciężki
głaz, przytłoczył mi serce..Ale wiem, że Ty mi pomożesz, bo kto? jak nie
najdroższa MAMA..Miłością otulam Cię kochana...
Zgłoś SPAM
((♥))
Cóż to jest wspomnienie?To chwile,o których pamiętamy i w sercu je
mamy..czasami uśmiechniemy się do nich..a często skrapiamy łzami..Takie jest
nasze życie bez Was,tylko wspomnienie Marioڰۣڿ♥ڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.