Jesteś już u Pana, w niebie..a nam tak tęskno do Ciebie...Maj wiosną
powiał, kwitną kwiaty, zielenią się drzewa, a Ciebie znów nie ma..nie ma...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Cieniem, wspomnieniem tylko Jesteś..tych dobrych dni, kiedy chciało się
żyć, kiedy każdy dzień nie przynosił smutku i łez...Marianno odpoczywaj,
kiedyś będziemy razem...ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przynieście nam pocieszenie, a sobie spokój...Wasza droga już prosta, tutaj
ścieżki zawikłane...miejcie w opiece tych, którzy Was kochają...pamiętamy
Kochani
W radość codzienność ubierała...Magiczną siłą budziła w nas
nadzieję..Wierzę w Jej wieczność, niechaj nigdy nie umiera...niech żyje
zawsze w promieniach chwały nieba...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
(❤)
Oddać pamięć Bliskim, przywołać wspomnienia...Serce przepełnia żal, ból,
bo wciąż ich kochamy. Światełko Pamięci z gorącą modlitwą.Śpij Aniele.
♥~~❤~~(((*)))~~❤~~♥
Zgłoś SPAM
znajoma
† Jest taki ból, którego nic nie ukoi...Jest taki żal, który nigdy nie
zniknie...Jest taka tęsknota, która na zawsze zostanie...
† PANI MARYSIU, na zawsze w moim sercu †
Zgłoś SPAM
ku pamięci
ڰ✽ڿڰ✽ Odeszłaś tak szybko i jakby niepotrzebnie, a może to wszystko ma
jakiś głębszy sens. Ufamy, że kiedyś poznamy odpowiedź. Może Ty sama nam
o tym powiesz? Miłość łączy i nigdy nie rozdzieli. ✽ڿڰڿڰ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Do szczęścia hen w jasne wzleciałaś błękity...a w sercu ból pozostał
skryty...Twoja wola stała się, o Panie. Daj Mariannie wieczne
odpoczywanie.ڿڰۣڿ.[(¯♥¯)]. ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
córka
Oczy moje już nie mogą nasycić się Twoim pięknem, ale serce moje wie, że
jesteś zawsze blisko mnie..♥..Mami kochana, coraz bliżej Ciebie....Z
miłością idę do Ciebie...
Zgłoś SPAM
(*)
Wstał nowy dzień i wiatr znów nuci melodię o Tobie..Marianno. Niech kołysze
Ciebie do snu, śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wystarczy chwila, by niebo na głowę zawaliło się...dlaczego życie ucieka i
zostawia tylko wspomnienia????
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
córcia
Tak wiele łez za Tobą, kochanie wypłakałam, i płakać nie przestanę
nigdy...Moja ukochana Maminko, tulę na dobranoc...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Dorota
,,Chwalcie łąki umajone, góry doliny zielone" Majowe ogniki dla Pani
Zgłoś SPAM
((♥))
Tam gdzie nas jeszcze nie ma jesteś Ty...Rozłączeni w tym życiu, czekamy na
dzień ponownego spotkania z Tobą. Skończył się Twój świat...zostaliśmy
sami Mario...•♥• NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.