❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
[']
Przykuwam wzrok odziany smutkiem
ku Waszej mogile, garstką prochu wypełnionej...
Urywają się myśli jak płomyka drganie,
gdy w milczeniu powtarzam:
- Wieczne odpoczywanie....((✿))
Zgłoś SPAM
((♥))
Śmierć nieodzowna towarzyszka życia, przychodzi znienacka czasami z ukrycia.
Przed jej obliczem nikogo nie ukryjesz..Choć wiemy, że nikt wiecznie nie
żyje, tak ciężko na zawsze się rozstać.❀.((*)).♥..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
znajoma
Usłyszysz dzisiaj anielskie śpiewy..
W pięknej, smutnej pieśni tęsknoty..
Pamięć nasza mocna jest jak głaz..
Nic nie zburzy jej...Pani Marysiu
ڿڰۣ ❤️ڿڿڰۣ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Trzymaj Ją Panie w ramionach swych, obdarzaj łaską swą. Wynagródź Jej
cierpienie i przygarnij duszę Tą...niech w Twojej światłości zazna
ukojenia....
Zgłoś SPAM
córka
W krainie cieni i wiecznego życia jesteś Mami od tak wielu lat, a mnie
została kraina wspomnień...powracam do niej często i skrapiam łzami żalu i
tęsknoty...kochanie moje ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ
Zgłoś SPAM
(*)
Niech ten płomyk pamięci zawsze będzie blisko Ciebie, niech grzeje, jak
wiosenne słoneczko...bo, wdzięczna jest Pamięć o Tobie...Aniele ✬ ♥ ✬
[_♥_] ✬ ♥ ✬
Zgłoś SPAM
❤️
Wokół cisza...Przemijanie zostawiło swoje piętno...Każda myśl, to
cierń...Każde wspomnienie, to skurcz serca... இڿڰۣ Twojej Pamięci
Marianno ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądżcie z nami zawsze...jak promyk słońca, jak nadzieja, jak
siła...Bądżcie blisko Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
Mateczko moja, ja do Ciebie piszę sercem, które jest tak poturbowane
przeżyciami...ale bardzo Cię kocha...dla Ciebie najpiękniejsze słowa
miłości na dobranoc...kochanie <<♥>>
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Śmierć jest straszna, ale nie dla tych, którzy odchodzą, tylko dla tych,
którzy zostają..." Pani Marianno, światełko wiecznej pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
((♥))
Dlaczego szczęście ucieka, gdy blisko człowieka jest..i znów trzeba czekać,
i w tęsknocie żyć...Mario•ڰۣڿ♥ڰۣڿ
╰⋟✿⋞╮╰⋟✿⋞╮
Smutek w sercu, łza na twarzy...
Tęsknota, co wciąż łączy...
I miłość, która się nie kończy......Maryniu
╰⋟✿⋞╮╰⋟✿⋞╮
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pani Marianny...
Zgłoś SPAM
[']
Czasami niebo płacze łzami samotności..Nie udało się przed nią
schować..Ona jest niechcianym gościem w pustce dni...I choć słońce czasami
wdziera się do świata smutku, tak ciężko żyć.இڿڰۣ ❤️
Zgłoś SPAM
♥️
Nic, co schowane w sercach naszych, nigdy nie zaginie..pielęgnujemy wspomnienia
o Bliskich, bo to jedyne, co nam pozostało...Marianno, Jesteś tym promykiem,
co rozświetlał dni,świat bez Ciebie inny...
Zgłoś SPAM
córka
Po oceanie łez płynę samotnie łodzią..szukam Ciebie Mami w tym bezkresie..i
chociaż wiem, że nie znajdę, to ciągle szukam..bo wiem, że kiedyś znajdę
Ciebie, ale w innym, lepszym świecie..kochanie moje
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.