Byłaś radością
promieniem słońca...
Byłaś miłością
dotykiem serca...
Jesteś milczeniem,
ciszą...
Jesteś wspomnieniem
i łzą żalu w oku...Marianno
Zgłoś SPAM
córka
Mami, myśli ciągle do dawnych dni powracają, gdy byłyśmy razem...To był
czas wzlotów i upadków, radości i smutków, ale zawsze razem...Kochanie, tak
mi tego brakuje...Utulam w sercu.. ♥ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ♥
Zgłoś SPAM
(❤)
░❤░Szczęście jest tylko częścią miłości. Cierpienie także należy
do miłości.
To jest tajemnica miłości, jej piękno i jej ciężar.Walter --Trobisch--
Marianno ukwiecona majem lampeczka dla Ciebie
Zgłoś SPAM
(*)
Odeszłaś...
Choć tyle chwil wspólnych jeszcze mogło nadejść.
Odeszłaś...
A bliskim pozostało jedynie tulić wspomnienia i czcić pamięć...★ღ ((*))
★ღ
Odeszłaś...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że czekacie na nas w błękicie nieba i może nam dane będzie Was
wziąć w ramiona, Boże wybacz nam grzechy, daj pokuty ile trzeba, byśmy mogli
razem być...
Zgłoś SPAM
c...Daniela M ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
[']
Jak obłoki, co płyną po błękicie...tak krucha jest nasza radość i tak
ulotne jest życie...
Pani Marysiu, przychodzą myśli zaplątane w przeszłość...lampka płonie
pamięcią, co wciąż boli...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
Można tak odejść po cichutku..a zostawić tak dużo dobrych
wspomnień...Marianno. Łez po Tobie nic nie powstrzyma, bo one są, jak wartki
górski potok...❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
A.O
Czekamy na Ciebie w oddechu tęsknoty....
W kropelkach rosy zwisają gorzkie łzy....
Cichy wiatr wspomnień przynosi żal..żal tamtych dni...Maryniu, modlimy się o
Twoje szczęście...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Daj mi drugie takie życie, Daj mi szanse Panie, Bo spotkałem miłość,
Chcę zasłużyć na nią".K.Krawczyk.Niech Pan da Ci życie piękniejsze
niż na ziemi Marianno
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla pani Marianny.
Zgłoś SPAM
córka
Tak chciałabym zmrużyć oczy i za firanką nocy,ujrzeć Ciebie Mami
ukochana/*/*/Nie wiem jak zatrzymać wiatr,kto obraca wkoło świat,ale wiem
gdzie szczęście mieszka,ma na imię, tak jak TY..Mami kochana.
Zgłoś SPAM
(❤)
Na szczęście w niebie nikt nie może się zgubić, więc, odnajdziemy się
kiedyś za jego bramą...wieczne odpoczywanie...ღ❤ღ (*) MODLITWA I
ŚWIATEŁKO (*)ღ❤ღ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
«♥♥♥» Czasem milczenie tworzy
prawdziwą rozmowę...
bo nie zawsze liczą się
słowa, lecz to -
Co chce się powiedzieć
bez słów...
(((*)))Marianno¨˜“ª¤.★
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś z nami każdego dnia..strzeżesz naszych dni i nocy...i nigdy już nas
nie opuścisz, bo Jesteś na zawsze w krainie wiecznej..★¸.•´`★★
MARIANNO, PAMIĘĆ..JEST..najmilszym darem dla Tych,co odeszli
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chcemy raz jeszcze cofnąć czas, przywrócić dawne słowa, biec w ramiona tych
dni, które są w nas i pozostaną na zawsze Ukochani
Zgłoś SPAM
córcia
Boże daj siłę przetrwać to, czego nie można zmienić...Kochanie, bądź
blisko..Dobranoc Maminko moja ڿڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.