NIE POZWOLIMY ZGASNĄĆ PAMIĘCI,TO ONA POZWOLI PRZEJŚĆ PRZEZ MROK Z TOBĄ W
SERCU. Modlitwy szept, światełka blask dla Ciebie...MARIANNO
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
❤️
Już nigdy...tylko pamięć niezmiennie trwa i żal po Tobie, Marianno
<<❤️>> Pali się znicz jasnym płomieniem, a my w modlitwie, prosimy Boga o
Twoje szczęście...
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, zostawiłaś po sobie wiele, pięknych wspomnień, miłość,
czułość, tęsknotę, i ból, który nie mija i już nigdy nie minie...Niech
naszą pamięć niesie wiatr, jak cichy szept modlitwy...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Choć wiemy, że łzy nic nie pomogą i żal, bo dzieli nas bezkresna,
bezpowrotna dal..to płaczemy za Wami w samotności naszych dni...gdy spotkamy
się, bólu już nie będzie.. radość zapanuje wszędzie.♥.╬.♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Już za chwilę kasztany, krzewy bzu, jaśminu będą kwitnąć tak
uroczo..przyszła kolejna wiosna w swojej krasie..i tylko żal, że Ciebie tu
nie ma, aby razem, przyrodą się pozachwycać...Marianno
Zgłoś SPAM
(*)
Nie zakłócajcie snu Mariannie łzami i tęsknotą...Ona już utulona w mogile
na sen wieczny, a Jej dusza odpoczywa w ogrodach nieba...tam dostała wszystko,
co Jej było potrzeba...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
córka
Żadna tęsknota i żaden żal, nie będzie skończony bez Ciebie...♥
najdroższa moja Mami ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Snem wiecznym śpijcie, wśród nas Duszą Żyjcie...Najdrożsi, Najukochańsi,
Najważniejsi, Jedyni
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu, w ten sposób świat posuwa się
naprzód. Ale pamiętajmy o Tych, którzy odchodzą, ta pamięć daje im
nieśmiertelność...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
❤️
I chociaż tak bardzo tęsknimy za Waszą obecnością..to przecież Jesteście
w naszych myślach, wspomnieniach, modlitwie, w uśmiechu i łzach..i będziecie
na zawsze, bo jesteście częścią nas..♡[❤️]♡..
//⋰★⋰\\ "Boże,trochę wiary daj, trochę miodu, który życie
osłodzi...daj cierpliwość, wolę pogodzenia z tym, co przyjść koniecznie
musiało..." Pani Marysiu, wspominam... //⋰★⋰\\
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Dorota
Nutka żalu i tęsknoty rozbudzona wspomnieniami, czas miniony bezpowrotnie,
Bliskich którzy byli z nami...
Zgłoś SPAM
((♥))
Dla Ciebie, cały świat pomalowany zielonym, pięknym majem...a kamień smutku,
zamienię w bezkres niezapominajek..dla Ciebie Mario
('''♥''')
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.