Nasz umysł zachowuje wspomnienia...
Nasze serca zachowują miłość...
Nasza wiara daje nam nadzieję,
że spotkamy się ponownie...R.I.P.▬❤️◦हैै ❄️
है◦❤️▬
Zgłoś SPAM
((♥))
⋱♥⋰ ŚWIATŁO ⋱♥⋰ PAMIĘCI⋱♥⋰ ZAWSZE PŁONIE W NASZYCH
SERCACH..DLA CIEBIE MARIO ⋱♥⋰
Zgłoś SPAM
(❤)
Nie zbudzimy Was już łzami, ani wielką tęsknotą..Odeszliście na zawsze,
tak trudno pogodzić się z utratą kogoś, kto był najbliższy,
kochany..Marianno, w modlitwie jesteś i cichym westchnieniu ❀❤❀
Zgłoś SPAM
córka
[_]❤️[_] W zakamarkach duszy,
w każdym serca biciu
gdzieś w podświadomości...
Jesteś Ty, Mamuniu najdroższa...w ukryciu...przytulam Cię codziennie, szepcze
słowa czułe...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
★ღ
I tylko wspomnienie i głęboki żal
i nasza pamięć ułomna, tak upływa czas...
I nie zagoi ran, po stracie najbliższych.
..★ღ .
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ziemia jest siedmio-barwna jak była radość Waszego życia...morze jest jak
nasza tęsknota...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Słoneczkiem naszym byłaś kochanie...jak można żyć bez jego promieni tyle
lat??jak? Mami najdroższa..łez tyle wypłakanych...dobranoc Skarbie.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
❤️
۩❤️۩ Został tylko cień, tego co nie wróci już, a w sercu żal, w
oczach łzy..i wspomnień pył...۩❤️۩
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Pani Marianny. ♨️
Zgłoś SPAM
znajoma
"Jedyni, którzy na nas czekają...to Ci co już odeszli..." Dla Tych
co odeszli. Dla Tych, których nie ma z nami już...Dla zbawionych Dusz,
wspomnienie i pąki róż...[]❤️[]...Pani Marysiu....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤❤ A na ziemi pośród łez wielu, pozostał ktoś po Tobie płaczący,
oddany nadal serduszku Twemu smutny i milczący...Łatwiej jest odejść do raju
wspaniałego, niż tu pozostać samotnym...
Zgłoś SPAM
((♥))
Jeszcze wszystkich łez nie wypłakaliśmy za Wami,jeszcze nie przytuliliśmy
wszystkich wspomnień..a już tyle lat Was nie ma...pozostał na zawsze żal w
naszych sercach...Mario (([(¯♥¯)]))
Zgłoś SPAM
córka
Rozdarło się wtedy moje serce niczym w burzy niebo...łzy popłynęły z żalu
wielkiego, że muszę dalej żyć, ale już bez Ciebie..To takie trudne, już
nigdy..Mamuniu, moje kochanie ♥ dalej płaczę...♥
Zgłoś SPAM
(*)
Najpiękniejsze wspomnienia płyną uśmiechem - nie łzami...[*]
SŁONECZNE OGNIKI ZNICZY PRZESYŁAM DO NIEBA, MARIANNO...[*]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zapalam Wam Kochani światełko, wieczornym wspomnieniem ślę księżycową,
srebrną mgłę, niech Was otuli, ukołysze i czuwa nad Waszym snem....
Zgłoś SPAM
c...Daniela M ❄️PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama tadzia W
"Prawie już rok I minął ten szok, A jednak mi ciebie brakuje. Szkoda mi
słów, Lecz wołam cię znów - - Tak bardzo mi ciebie brakuje."K.Krawczyk
Zostawiam światełko z modlitwą o radość wieczną dla Pani
Zgłoś SPAM
córcia
Dopóki nie powiem Ci po drugiej stronie tęczy, jak Cię kocham..nigdy nie
przestanę tęsknić...Mateczko kochana, dobranoc...ڿڰۣڿ❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.