Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533568
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Chciałbym zbierać ulotne marzenia sprzed lat. Z których kiedyś miał powstać wyśniony nasz świat."K.Krawczyk Świata nie ma bez Ciebie Marianno
Zgłoś SPAM
córcia
♥ SŁOŃCE moje..dopóki ja żyję, Ty też będziesz żyła, bo jesteś w moim sercu..a gdy moje serce przestanie bić...Ty wiesz..Mami kochana, dobranoc
Zgłoś SPAM
❤️
Łzy jak paciorki różańca, w bolesnej tajemnicy, kapią bez końca, nikt już ich dzisiaj nie zliczy...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}})) ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
A.O
Wróćcie tu do nas nasi kochani! Mówcie nam w snach, co tam u was..skoro przyjść tu nie możecie...Światła, światełka, smutek, udręka. Pozostały wspomnienia...i żal, ze Was już nigdy nie będzie...〖♥〗〖♥〗
Zgłoś SPAM
(*)
Ciężko, kiedy nie ma wschodu słońca, którego blask rozweseli życie..kiedy kwiaty już nie kwitną tak pięknie, a dni pustką wieją...Gdzie się podziały chwile szczęśliwe? Tylko we wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
znajoma
Dziś przychodzę z ciepłymi myślami o Tobie, p.Marysiu, ze wspomnieniem pięknych dni w ogrodzie, kiedy nie trzeba było czekać na szczęście, bo ono było...wtedy, nie wiedziałam, że jest takie ulotne...
Zgłoś SPAM
Dorota
Pachnące wiosną majowe ogniki dla p.Marianny
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bólu, po Was, nie zgasi żadne ukojenie, łez naszych nikt nie zrozumie, żal nie odejdzie nigdy...a dalej...dalej jest życie..♦◇♦═Lampeczki pamięci niech płoną wiecznie═♦◇♦
Zgłoś SPAM
córka
"...choćby się łzy wypłakało, pozostała tęsknota, żal, pustka..." ◆❤️◆ I nigdy już nie będzie dni słonecznych dla mnie,bo bez Ciebie zgasło, na zawsze Słońce..Mami najdroższa◆❤️◆.
Zgłoś SPAM
((♥))
JESTEŚ...jak wiatr, który niesie piękne wspomnienia..JESTEŚ..w sercu, modlitwie, pamięci..Marianno ♥•.¸(((*)))¸.•♥...[*]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
Tak Cię kochałam, tak o Ciebie drżałam...ale los postanowił inaczej...Mateczko kochana, dobranoc...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
[']
.ღ♥♥♥ღ Gdy anioł śmierci zamknął Ci powieki, Dusza Twoja uleciała do nieba na wieki....ღ♥♥♥ღ(...)a my, troszczymy się o Twoją pamięć...Marianno ღ♥♥♥ღ
Zgłoś SPAM
A.O
Chcemy zatrzymać ulotne chwile, które dały szczęścia tyle...jesteś w nich na zawsze... Maryniu kochana ★ڿڰۣڿڿ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nasz umysł zachowuje wspomnienia... Nasze serca zachowują miłość... Nasza wiara daje nam nadzieję, że spotkamy się ponownie...R.I.P.▬❤️◦हैै ❄️ है◦❤️▬
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1067   1068   1069   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"