Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte
drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Chciałbym zbierać ulotne marzenia sprzed lat. Z których kiedyś miał
powstać wyśniony nasz świat."K.Krawczyk Świata nie ma bez Ciebie
Marianno
Zgłoś SPAM
córcia
♥ SŁOŃCE moje..dopóki ja żyję, Ty też będziesz żyła, bo jesteś w
moim sercu..a gdy moje serce przestanie bić...Ty wiesz..Mami kochana, dobranoc
Zgłoś SPAM
❤️
Łzy jak paciorki różańca, w bolesnej tajemnicy, kapią bez końca, nikt już
ich dzisiaj nie zliczy...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
A.O
Wróćcie tu do nas nasi kochani! Mówcie nam w snach, co tam u was..skoro
przyjść tu nie możecie...Światła, światełka, smutek, udręka. Pozostały
wspomnienia...i żal, ze Was już nigdy nie będzie...〖♥〗〖♥〗
Zgłoś SPAM
(*)
Ciężko, kiedy nie ma wschodu słońca, którego blask rozweseli życie..kiedy
kwiaty już nie kwitną tak pięknie, a dni pustką wieją...Gdzie się
podziały chwile szczęśliwe? Tylko we wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
znajoma
Dziś przychodzę z ciepłymi myślami o Tobie, p.Marysiu, ze wspomnieniem
pięknych dni w ogrodzie, kiedy nie trzeba było czekać na szczęście, bo ono
było...wtedy, nie wiedziałam, że jest takie ulotne...
Zgłoś SPAM
Dorota
Pachnące wiosną majowe ogniki dla p.Marianny
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bólu, po Was, nie zgasi żadne ukojenie, łez naszych nikt nie zrozumie, żal
nie odejdzie nigdy...a dalej...dalej jest życie..♦◇♦═Lampeczki pamięci
niech płoną wiecznie═♦◇♦
Zgłoś SPAM
córka
"...choćby się łzy wypłakało, pozostała tęsknota, żal,
pustka..." ◆❤️◆ I nigdy już nie będzie dni słonecznych dla
mnie,bo bez Ciebie zgasło, na zawsze Słońce..Mami najdroższa◆❤️◆.
Zgłoś SPAM
((♥))
JESTEŚ...jak wiatr, który niesie piękne wspomnienia..JESTEŚ..w sercu,
modlitwie, pamięci..Marianno ♥•.¸(((*)))¸.•♥...[*]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została
wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas
Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
Tak Cię kochałam, tak o Ciebie drżałam...ale los postanowił
inaczej...Mateczko kochana, dobranoc...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
[']
.ღ♥♥♥ღ Gdy anioł śmierci zamknął Ci powieki, Dusza Twoja uleciała
do nieba na wieki....ღ♥♥♥ღ(...)a my, troszczymy się o Twoją
pamięć...Marianno ღ♥♥♥ღ
Zgłoś SPAM
A.O
Chcemy zatrzymać ulotne chwile, które dały szczęścia tyle...jesteś w nich
na zawsze... Maryniu kochana ★ڿڰۣڿڿ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nasz umysł zachowuje wspomnienia...
Nasze serca zachowują miłość...
Nasza wiara daje nam nadzieję,
że spotkamy się ponownie...R.I.P.▬❤️◦हैै ❄️
है◦❤️▬
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.