Pamiętaj, że gdy kiedyś też dojdziesz do celu ziemskiej podróży...i
zapukasz do bram nieba...Ona tam będzie, znowu odnajdziesz kochane Jej
dłonie...⋟♡⋞⋟♡⋞
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są tacy ludzie, którzy nigdy nie przestaną być dla nas ważni...
Zgłoś SPAM
A.O
Pozostały wspomnienia...Maryniu, tak szybko mija czas, a żal jest ciągle w
nas....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
❤️
I choć utrata bliskiego, tak boli..to taki jest los człowieka, który żyje w
tym świecie, a drugi świat na niego czeka....("") Wieczność jest
naszym domem..❤️.....
Zgłoś SPAM
znajoma
Szczęście nie stwarza nic prócz wspomnienia, a jedna chwila radości,
wystarczy na długie lata cierpienia...pani Marysiu...KU TWOJEJ PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Szczęście na tym świecie nie jest dane na zawsze..odchodzi zawsze za
wcześnie, zawsze nie w porę i kosztuje najwięcej łez...(;)....Marianno, Ty o
tym najlepiej wiesz...
Zgłoś SPAM
((♥))
Wspomnienia o Was, są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują
drogę naszego życia...przynosząc, raz uśmiech, raz łzy wzruszenia...Mario
[[*]].♥.[[*]]
Zgłoś SPAM
córka
Powracasz..powracasz...myślą, dobrem, wsparciem, miłością...już nigdy nie
powrócisz na Ziemię, ale jesteś gdzieś na jednej z gwiazd na
Niebie...❤️...A ja bardzo Cię kocham i tęsknię..Mami..❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Marianno, skończyła się, tak dawno, Twoja ziemska droga i zapukałaś do Raju
Pana Boga..Tam szczęśliwie żyje dusza Twoja...a my tu pozostaliśmy
tęskniący..wspominający...
Zgłoś SPAM
córcia
Miłością jesteś...co w sercu melodię smutku mi gra...Mami ukochana,
dobranoc (¯♥¯)ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
(❤)
Życie przemija, jak sen..pozostają wspomnienia, które łzawą nutką
zraszają nasze twarze...Marianno..❤..
Zgłoś SPAM
((♥))
Zdjęcia pożółkły w starym albumie,
są na nich ciągle jak byli,
twarze zastygłe w kapsule czasu,
zaklęte w minionej chwili.
Tylu ich już zabrała śmierć nieunikniona,
i tylko w wspomnieniach zostali..
Odwiedzasz nas wtedy, ilekroć dotykamy Ciebie myślami...Zjawiasz się, jak
promyk jasny, aby chronić nas od zła...☆❄️☆ To światło, które
zapalamy, jest pamięcią o Tobie ☆❄️☆
Zgłoś SPAM
[']
Daj Mariannie Boże szczęścia bez miary, a od nas, bukiet wspomnień
wdzięczny, ozdobiony kokardką z tej strony tęczy...
Zgłoś SPAM
❤️
Marianno, Ty nie tylko byłaś, ale pięknie żyłaś...pozostały wspomnienia,
które są bliskie sercu, chociaż przypominają smutek przemijania...•,
*❤️*.,• światełko pełne słońca•, *❤️*.,•
Zgłoś SPAM
córka
Niosę w sercu miłość dla Ciebie, Mami kochana i skrapiane łzami żalu
wspomnienia...całe życie moje, to tęsknota...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
¤»((¯♥¯))«¤ POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE, GDZIE BÓL NIE SIĘGA,
GDZIE ŁZA NIE PŁYNIE. NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE SĄ ZAPISANE W NASZYCH
TĘSKNIĄCYCH SERCACH...MARIANNO ¤»((¯♥¯))«¤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.