Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533520
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
W niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego wysyłamy światełko pamięci z modlitwą, aby niebo było też twoim udziałem.Odpoczywaj w pokoju Marianno
Zgłoś SPAM
❤️
Gdy przyjdzie czas - spotkamy się. Czekaj na nas u bram lepszego życia...a tymczasem..wstawiaj się za nami do Pana Boga, aby łatwiejsza była nasza ziemska droga...☀️.❤️.☀️
Zgłoś SPAM
[']
Ciepłym przytuleniem wspomnień..cichym westchnieniem.."nigdy nie zapomnę" zapalam świeczkę ku Twojej Pamięci, Marianno
Zgłoś SPAM
znajoma
Zawsze ogarnia nas smu­tek przed tą podróżą bez powrotu...ta­ki smu­tek jest czymś na­tural­nym, na­wet wte­dy, kiedy wiemy, że u jej kre­su, cze­ka szczęście...Pani Marysiu, pamięć i światełko [(*)]
Zgłoś SPAM
((♥))
Twój nowy świat jest tak daleki...Niech Ciebie Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki..Mario ڿڰۣڿ✿¸¸.•*´¯♥
Zgłoś SPAM
córcia
Moja miłość jest zawsze przy Tobie...❤️ Łzami zraszam przeszłość, żal w sercu noszę.. tęsknota jest częścią mnie...Mami najdroższa...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Jedyne co jest ważne w życiu, to ślady miłości, które pozostawiamy kiedy, nie pytani o zgodę, musimy odejść na zawsze...♥♨♥ Marianno, Twojej Pamięci ♥♨♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niebo, nasz prawdziwy, wieczny dom, to nie jest miejsce, to jest zjednoczenie z Bogiem w Jego chwale...Ty Marianno, już poznałaś tę bliskość...Ciesz się radością nieba...((,))niedzielny płomyk ((,))
Zgłoś SPAM
córcia
Twój uśmiech Mami kochana i serce pełne troski..w mojej pamięci wciąż żyją, dziękuję, że moja Byłaś..Dobranoc kochanie ♥
Zgłoś SPAM
(❤)
Tylko dwie rzeczy uderzają prosto w serce: (¯`•♥•´¯) miłość i strata. ❤ - /Sally Beauman/
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░ZOSTAWIAMY •❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•
Zgłoś SPAM
(*)
Zachowajmy wspomnienia, bo to jest nasze dziedzictwo, które pozwala nam wrócić do przeszłości, która nie raz bardzo boli, a czasami pozwala na uśmiech...▒♥▒ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...▒♥▒.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
❤️
W pogoni mijających dni, jest chwila na wspomnienie i zamyślenie nad nieuchronnością śmierci i nad życiem...Nad tymi wiecznymi rozstaniami, które tak bolą, a tęsknota dręczy serce...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
Dorota
"Jesteś o tyle spojrzeń ode mnie. Jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej" /K.K Baczyński/
Zgłoś SPAM
ku pamięci
KIEDYŚ BYŁO INACZEJ, WSPÓLNE DNI, ŚWIAT KOLOROWY SIĘ ZDAWAŁ..A TERAZ, SAMOTNOŚĆ W SZAROŚCI I PUSTCE DNI...KOLORY ŚWIAT ZGUBIŁ, BO KOCHANYCH BLISKICH BRAK ڿڰۣڿ(♥)ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
((♥))
…dźwięk wieczności Twojej, Marianno niech rozbrzmiewa w sercach naszych...wspomnieniem i cichą melodią tęsknoty..♥.((((,)))).♥
Zgłoś SPAM
córcia
Im bardziej się oddalasz w przestrzeni lat, tym bardziej kocham i tęsknię...Mami ♥*•❤️•* ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
c...Daniela M  ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1065   1066   1067   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"