W niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego wysyłamy światełko pamięci z
modlitwą, aby niebo było też twoim udziałem.Odpoczywaj w pokoju Marianno
Zgłoś SPAM
❤️
Gdy przyjdzie czas - spotkamy się.
Czekaj na nas u bram lepszego życia...a tymczasem..wstawiaj się za nami do
Pana Boga, aby łatwiejsza była nasza ziemska droga...☀️.❤️.☀️
Zgłoś SPAM
[']
Ciepłym przytuleniem wspomnień..cichym westchnieniem.."nigdy nie
zapomnę" zapalam świeczkę ku Twojej Pamięci, Marianno
Zgłoś SPAM
znajoma
Zawsze ogarnia nas smutek przed tą podróżą bez powrotu...taki smutek
jest czymś naturalnym, nawet wtedy, kiedy wiemy, że u jej kresu,
czeka szczęście...Pani Marysiu, pamięć i światełko [(*)]
Zgłoś SPAM
((♥))
Twój nowy świat jest tak daleki...Niech Ciebie Pan Bóg swoją miłością
otoczy na wieki..Mario ڿڰۣڿ✿¸¸.•*´¯♥
Zgłoś SPAM
córcia
Moja miłość jest zawsze przy Tobie...❤️ Łzami zraszam przeszłość,
żal w sercu noszę.. tęsknota jest częścią mnie...Mami najdroższa...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Jedyne co jest ważne w życiu, to ślady miłości, które pozostawiamy kiedy,
nie pytani o zgodę, musimy odejść na zawsze...♥♨♥ Marianno, Twojej
Pamięci ♥♨♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niebo, nasz prawdziwy, wieczny dom, to nie jest miejsce, to jest zjednoczenie z
Bogiem w Jego chwale...Ty Marianno, już poznałaś tę bliskość...Ciesz się
radością nieba...((,))niedzielny płomyk ((,))
Zgłoś SPAM
córcia
Twój uśmiech Mami kochana i serce pełne troski..w mojej pamięci wciąż
żyją, dziękuję, że moja Byłaś..Dobranoc kochanie ♥
Zgłoś SPAM
(❤)
Tylko dwie rzeczy uderzają prosto w serce: (¯`•♥•´¯) miłość i
strata. ❤ - /Sally Beauman/
Zachowajmy wspomnienia, bo to jest nasze dziedzictwo, które pozwala nam
wrócić do przeszłości, która nie raz bardzo boli, a czasami pozwala na
uśmiech...▒♥▒ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...▒♥▒.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
❤️
W pogoni mijających dni, jest chwila na wspomnienie i zamyślenie nad
nieuchronnością śmierci i nad życiem...Nad tymi wiecznymi rozstaniami,
które tak bolą, a tęsknota dręczy serce...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
Dorota
"Jesteś o tyle spojrzeń ode mnie. Jest mi o tyle Twych spojrzeń
samotniej" /K.K Baczyński/
Zgłoś SPAM
ku pamięci
KIEDYŚ BYŁO INACZEJ, WSPÓLNE DNI, ŚWIAT KOLOROWY SIĘ ZDAWAŁ..A TERAZ,
SAMOTNOŚĆ W SZAROŚCI I PUSTCE DNI...KOLORY ŚWIAT ZGUBIŁ, BO KOCHANYCH
BLISKICH BRAK ڿڰۣڿ(♥)ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
((♥))
…dźwięk wieczności Twojej, Marianno
niech rozbrzmiewa
w sercach naszych...wspomnieniem i cichą melodią tęsknoty..♥.((((,)))).♥
Zgłoś SPAM
córcia
Im bardziej się oddalasz w przestrzeni lat, tym bardziej kocham i
tęsknię...Mami ♥*•❤️•* ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.