Odeszło szczęście hen w daleki świat..pozostał tylko we wspomnieniach jego
ślad..Iskierki pamięci do Twojego świata ślę...Mario ڿڰۣ✿
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"I nie zostało nam już nic, tylko słowa, tylko łzy."
•─═ڿڰۣڿ(((,)))ڿڰۣڿ═─ Światełko pamięci....
Zgłoś SPAM
❤️
Każdego dotyka wieczność..zwieńczona zdmuchniętym życia
płomieniem..Pozostaje żal... wspomnienia i tęsknota
serca...MARIANNO..❤️❀.R.I.P.❀❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Niepowtarzalny jest nasz czas tu na ziemi...wszyscy odchodzimy w
wieczność...Niech ten płomyk mojej pamięci do Ciebie leci..tam, gdzie
żyjesz w szczęściu, jako Boga dziecię..(())▬❃▬✨▬❃▬(())
Zgłoś SPAM
córka
W promieniach słońca..w kwiatach i bzach..wspomnienie tych pięknych lat..Mami
moja ukochana ♥ Czasu minęło tak wiele, a ja ciągle w smutku i wielkiej
tęsknocie za Tobą...♥♥♥♥♥....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że tu Jesteście...ale tak cicho, jakby Was wcale tu nie było, lecz my
wciąż czujemy w domu, w lesie, w mieście jakby koło nas Wasze serca biły...
Zgłoś SPAM
córcia
Dzisiaj w moim śnie, bluzeczkę sobie wybierałaś na wizytę u siostry..w tym
lepszym świecie. Mami kochana, oby nic złego..przytulam na dobranoc, kochanie
moje....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odeszłaś Marianno, ścieżką wieczności, prosto do nieba...ale nadal żyjesz
w naszych sercach...Zapalone światełko, wyznacza Ci szlak, do portu naszych
serc...*"°☆*"°☆*"°☆
Zgłoś SPAM
(❤)
★-•*ڰۣڿ♥ڰۣڿ★-•*❤ TĘSKNOTA ZA WAMI, TO TAKA PANI, KTÓRA NIE
ODCHODZI..ZASYPIA RAZEM Z NAMI, POWRACA CO DZIEŃ Z CHWILĄ PRZEBUDZENIA..I TAK
BĘDZIE DO KOŃCA NASZYCH DNI..*•-ڰۣڿ♥ڰۣڿ★-•*❤
Zgłoś SPAM
córka
Gwar miasta nieśmiało przenika...poranny śpiew ptaków za serce
chwyta...Cisza...a Mami moja, w objęciach Morfeusza, taka piękna sercem i
duszą...niewidzialna, a żywa... ukochana..
.ڿڰۣڿ..[|♥|]..ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
((♥))
Marzeniami już nie jest usłany nasz świat, bo gdzieś się zgubiło
szczęście...dni teraz szare, słońca w nich brak...bo z Wami odszedł nasz
dobry, spokojny świat...Mario ♥(((((♥)))))♥
Zgłoś SPAM
(*)
Choć Twe serce bić przestało...w sercach naszych pozostało...` ╬ ´ POKÓJ
DUSZY DLA MARIANNY ` ╬ ´
Zgłoś SPAM
córcia
Byłaś Mami najpiękniejszym podarunkiem od Boga, Jesteś i Będziesz
zawsze..najpiękniejszym wspomnieniem..moją miłością i tęsknotą...❤️
Przytulenie w sercu moim, dobranoc Skarbie ❤️...płaczę za Tobą
Na wspomnienie..coś w sercu drży..jeszcze apetyt był na życie, i przyszedł
smutny dzień..kiedy los zabrał Ciebie, Maryniu kochana...pozostał żal po
Tobie, na całe nasze życie...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego wysyłamy światełko pamięci z
modlitwą, aby niebo było też twoim udziałem.Odpoczywaj w pokoju Marianno
Zgłoś SPAM
❤️
Gdy przyjdzie czas - spotkamy się.
Czekaj na nas u bram lepszego życia...a tymczasem..wstawiaj się za nami do
Pana Boga, aby łatwiejsza była nasza ziemska droga...☀️.❤️.☀️
Zgłoś SPAM
[']
Ciepłym przytuleniem wspomnień..cichym westchnieniem.."nigdy nie
zapomnę" zapalam świeczkę ku Twojej Pamięci, Marianno
Zgłoś SPAM
znajoma
Zawsze ogarnia nas smutek przed tą podróżą bez powrotu...taki smutek
jest czymś naturalnym, nawet wtedy, kiedy wiemy, że u jej kresu,
czeka szczęście...Pani Marysiu, pamięć i światełko [(*)]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.