Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka
patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...uśmiechnięci i szczęśliwi wśród
Aniołów Jesteście, my tu czuwamy...
Zgłoś SPAM
córcia
Mateczko kochana...Twoje błękitne oczy po nocach mi się śnią, tak często
we łzach, bo zmartwień było moc...Kocham Cię tak bardzo, przytulam na
dobranoc...
Zgłoś SPAM
(❤)
My na zawsze mamy Ciebie w modlitwie i pamięci.
Gdy odchodzi kochana Istota...świat jest pełen smutku.
❤*•.¸ ❀ ¸.•*❤ (...)
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
A.O
Płaczemy za Wami, chociaż wiemy,
że łzy nic nie pomogą
i bezsilny żal,
przytulamy wspomnienia i zawsze jesteśmy blisko,
choć dzieli Nas bezkresna dal.Maryniu kochana <*><*><*>....
Zgłoś SPAM
❤️
Lampion w dłoni przybliża utratę...jedno dobre słowo, tą samą
modlitwą...przybliży na chwilę utraconych Bliskich...❀❤️❀ ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ❀❤️❀
Zgłoś SPAM
córka
Wiem, że jesteś ze mną zawsze, tak, jak ja z Tobą...Pomóż, gdy jestem w
potrzebie...Bo przytulić, i pocieszyć już nie możesz. Maminko moja kochana
♥
Zgłoś SPAM
(*)
"Umiera ktoś bliski, a nas jeszcze bardziej coś z nim połączyło.Bo
zawsze nieobecni są najbliżej..."ks. Jan Twardowski ═❀═ Niech
zawsze płonie znicz pamięci ═❀═
Zgłoś SPAM
((♥))
Idziemy pod wiatr z nadzieją na spotkanie, czasami braknie nam sił, gwiazdy
wskazują nam właściwą drogę, którą do Was mamy iść...Marianno ⋰⋰
♥ ۣ-✿ڿڰۣ❤ Wieczny odpoczynek❤ ۣ-✿ڿڰۣ-⋰⋰
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś w maleńkim serca kąciku, o Naszych Bliskich pamięć się kryje, choć
Ich obraz nieraz zamglony, to trwa i wciąż żyje...Kochani pamiętam...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Spieszmy się kochać jak najczulej zanim gwiezdny pył zamieni się w
popiół spieszmy się do miłości, której brak czasem sił i zostaje z
boku."K.Krawczyk
Pochyl się nad życiem, które odeszło z tego świata...zmów modlitwę, zapal
świeczkę, a nie tylko przejdź obojętnie...Ona była warta
pamięci..['].❤ .[']
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, pozostałaś w pamiętających sercach tych, którzy wciąż w
drodze...do lepszego świata...W moim sercu, masz ciepłe
miejsce...•★•Odpoczywaj, kochana•★•
Zgłoś SPAM
((♥))
Odeszło szczęście hen w daleki świat..pozostał tylko we wspomnieniach jego
ślad..Iskierki pamięci do Twojego świata ślę...Mario ڿڰۣ✿
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"I nie zostało nam już nic, tylko słowa, tylko łzy."
•─═ڿڰۣڿ(((,)))ڿڰۣڿ═─ Światełko pamięci....
Zgłoś SPAM
❤️
Każdego dotyka wieczność..zwieńczona zdmuchniętym życia
płomieniem..Pozostaje żal... wspomnienia i tęsknota
serca...MARIANNO..❤️❀.R.I.P.❀❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Niepowtarzalny jest nasz czas tu na ziemi...wszyscy odchodzimy w
wieczność...Niech ten płomyk mojej pamięci do Ciebie leci..tam, gdzie
żyjesz w szczęściu, jako Boga dziecię..(())▬❃▬✨▬❃▬(())
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.