Śmierć nie pyta o zgodę, zabiera wszystkich którzy dostaną się w jej
szpony...młodych, starszych, dla niej to bez znaczenia...Tylko dusza jej
umyka..bo jest nieśmiertelna.[;].❤[;]Marianno, pokój Tobie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
A.O
† † Na wieczny sen odeszłaś, w zaświatów toń przed Najwyższy
Tron...Wezwał Cię tam ziemski przeznaczenia głos. A nam serca płaczą,
żalem i tęsknotą, bo to kraina, skąd nie wrócisz już..MARYNIU † †
Zgłoś SPAM
((♥))
Wspaniali ludzie odchodzą w dal...pozostawiają smutek, tęsknotę, żal...Z
bukiecikiem konwalii dzisiaj przychodzę, abyś wiedziała Marianno, że
pamiętam ciepło o Tobie.... ❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
córka
"Po drugiej stronie każdy ma swoją podróż"✿ks.J.Twardowski✿
Niech ta podróż, zaprowadzi Cię do szczęścia wiecznego...Mamuniu moja
kochana ♡♡♡....
Zgłoś SPAM
(*)
Każdy dzień jest wspomnieniem, każdy tęsknotą i pragnieniem powrotu do
dawnych dni...i chociaż to się nigdy nie spełni, idziemy z nadzieją w tej
pustce dni...do celu, jakim jest wieczność.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Już wypaliła się świeczka życia..serce bić przestało..pozostał tylko
smutek na całe nasze życie i wspomnienia otulone łzami..♨❤️♨☀️♨
Bądź szczęśliwa Marianno Tam, gdzie powitał Cię anielski orszak
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko zgarniamy myśli...wiatr nas leciutko trąca...smutno nam i
tęskno...rozświetlaliście nasze życie, a teraz??? Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
córcia
Ogniki zniczy na mogile..One nie ogrzeją ani serca ani rąk. One wręcz ranią,
przypominając, że Ciebie Mamuniu nie ma. Światełko zapalam ze łzami...na
pożegnanie dnia, dobranoc kochanie •*`*•..♥
Wiosna, lato, jesień, zima, fortuna kołem się toczy–to bezlitośnie mijają
lata. A gdy nadchodzi zmierzch, próżno szukać dalszej drogi-księga się
zamyka. Nie zapomnijmy naszych Bliskich wspominać....
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, powracam myślami do dawnych dni, kiedy ogród był usłany
fiołkami, a jaśmin i bzy pachniały tak pięknie...a my wśród nich,
razem...Żal, ze już nigdy...
Zgłoś SPAM
Dorota
Pachnące bzem i konwaliami majowe ogniki dla Pani
Zgłoś SPAM
❤️
❀ڿڰۣڿ Już nigdy nie zobaczymy Waszych uśmiechów, nie przytulimy i nie
powiemy czułych słów...ale zawsze będziemy wspominać te piękne dni naszego
życia, kiedy byliście z nami..❤️.❀ڿڰۣڿKu Twojej Pamięci
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
ku pamięci
LAMPKA PAMIĘCI PŁONIE, A MY W MODLITWIE SKŁADAMY DŁONIE...DAJ TEMU ANIOŁOWI
PANIE SZCZĘŚCIA BEZ MIARY I ŻYCIE WIECZNE W SWOJEJ
CHWALE..ڿڰۣڿ(((*)))ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
córka
Przytulasz mój uśmiech, osuszasz łzy..bądź przy mnie dniem, bądź nocą i
dobrym, spokojnym snem...Mami ukochana ♥♥♥....
Zgłoś SPAM
(*)
Już w początku życia, niczym w pąku kwiatu, zawarty jest jego koniec...Kwiat
w pączku, jak życie człowieka, rozwija się, kwitnie, przekwita, opada...tak
też człowiek odchodzi, do lepszego świata...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.