Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533316
Zapalone ponad rok temu
Dorota
" Mamo wołam Twoje imię, znowu jesteś przy mnie jak za dawnych lat..." /V. Villas/
Zgłoś SPAM
(*)
Słońca promykiem wysyłam do Ciebie Marianno ciepłe myśli, wspomnienia pięknych dni, w tym dniu, w którym otaczamy wszystkie mamy pamięcią...DNIU MATKI (((*)))☀️(((*)))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jeszcze kiedyś połączymy się... Święci, którym powierzono każdy krok nasz, każdy oddech, rzucą w chwałę most zwodzony na łańcuchach naszych modlitw...```(,)```
Zgłoś SPAM
((♥))
°♥ ˚ • ★ *Mario...Śladem pamięci i wspomnień dziś pójdziemy tam, gdzie odpoczywają nasze kochane Mamy....Cmentarna cisza i blask zniczy spowoduje melancholię, refleksje i łzy°♥ ˚ • ★ *
Zgłoś SPAM
córka
Tak chciałabym uchylić zasłonę tęsknoty i ujrzeć Ciebie Mami...Przytulić..ogrzać się Twoim ciepłem, ucałować dłonie..i podziękować za życie i miłość, które mi dałaś..♕♥ moja ukochana ♥♕
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Pani Marianno, zapalam światełko na kolejny, smutny dzień.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Oczy od łez zamglone, myśli biegną hen w dal, przedarły się przez mgieł zasłonę, lat minionych tak żal, tak bardzo żal Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
córcia
Każde słowo...Matka...Mama...Matusia...Matulka...Mami, jest słowem kochanym. To najpiękniejsze słowo, które niesie miłość i dobro...kochanie, dobranoc
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
W podróż która się nazywa życiem zabrał mnie pociąg i woził mnie od stacji do stacji RADOŚCI,SMUTKU,MIŁOŚCI,PRZYJAŹNI,WSPOMNIEŃ Gdy już skończyłam tę podróż zatrzymałam się na zawsze na stacji NIEBO
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Chciałbym zbierać ulotne marzenia sprzed lat. Z których kiedyś miał powstać wyśniony nasz świat."K.Krawczyk Marzenia zniknęły, pozostały wspomnienia.Żyj w pamięci ludzi i szczęściu nieba.
Zgłoś SPAM
[']
❄️☀️❄️ Nie ma dnia bez myśli...wspomnień...żalu...❄️☀️❄️
Zgłoś SPAM
znajoma
Oczy nie widzą, uszy nie słyszą, serce żal czuje, a pamięć piękne obrazy pokazuje..Pani Marysiu..✽✽(((✽)))✽✽
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śmierć to nieodłączny element każdego życia.Jest jak cień,który towarzyszy nam w drodze, nieuchronnie prowadzącej do jednego celu..ale nam,tak trudno się z tym pogodzić,gdy tracimy naszych kochanych
Zgłoś SPAM
❤️
Żal pozostanie na zawsze i tęsknota, co trwa skrycie...bo gdy odchodzi kochana Istota, to smutek pozostaje na całe życie...[[;]❤️[;]
Zgłoś SPAM
córka
Na mogile, gdzie spoczywa Miłość, rosną piękne kwiaty, a ich płatki mienią się łzami wspomnień...Mateczko kochana ♥
Zgłoś SPAM
((♥))
Boże, pozwól nam być kiedyś... w Niebie, z Tymi, których ukochaliśmy na Ziemi...Mario, wspieraj nas w ziemskiej wędrówce... (¯♥♥¯)ஞ۩♣ஞ۩(¯♥♥¯)
Zgłoś SPAM
(*)
Czasami,niespodziewanie,ścieżka życia kończy się za najbliższym zakrętem,chociaż idziemy ostrożnie, bezwzględny los,przygotował dla nas kres życia...odchodzimy do wspomnień... Marianno ♡
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mówimy do Was z nadzieją w sercu, że wciąż Jesteście przy nas...serca miłością przepełnione wciąż czekają...tęsknimy Kochani tak bardzo...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1059   1060   1061   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"