" Mamo wołam Twoje imię, znowu jesteś przy mnie jak za dawnych
lat..." /V. Villas/
Zgłoś SPAM
(*)
Słońca promykiem wysyłam do Ciebie Marianno ciepłe myśli, wspomnienia
pięknych dni, w tym dniu, w którym otaczamy wszystkie mamy pamięcią...DNIU
MATKI (((*)))☀️(((*)))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jeszcze kiedyś połączymy się...
Święci, którym powierzono
każdy krok nasz, każdy oddech,
rzucą w chwałę most zwodzony
na łańcuchach naszych modlitw...```(,)```
Zgłoś SPAM
((♥))
°♥ ˚ • ★ *Mario...Śladem pamięci i wspomnień dziś pójdziemy tam,
gdzie odpoczywają nasze kochane Mamy....Cmentarna cisza i blask zniczy
spowoduje melancholię, refleksje i łzy°♥ ˚ • ★ *
Zgłoś SPAM
córka
Tak chciałabym uchylić zasłonę tęsknoty i ujrzeć Ciebie
Mami...Przytulić..ogrzać się Twoim ciepłem, ucałować dłonie..i
podziękować za życie i miłość, które mi dałaś..♕♥ moja ukochana
♥♕
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Pani Marianno, zapalam światełko na kolejny, smutny dzień.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Oczy od łez zamglone, myśli biegną hen w dal, przedarły się przez mgieł
zasłonę, lat minionych tak żal, tak bardzo żal Kochani...
Każde słowo...Matka...Mama...Matusia...Matulka...Mami, jest słowem kochanym.
To najpiękniejsze słowo, które niesie miłość i dobro...kochanie, dobranoc
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
W podróż która się nazywa życiem zabrał mnie pociąg i woził mnie od
stacji do stacji
RADOŚCI,SMUTKU,MIŁOŚCI,PRZYJAŹNI,WSPOMNIEŃ Gdy już skończyłam tę
podróż zatrzymałam się na zawsze na stacji NIEBO
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Chciałbym zbierać ulotne marzenia sprzed lat. Z których kiedyś miał
powstać wyśniony nasz świat."K.Krawczyk Marzenia zniknęły, pozostały
wspomnienia.Żyj w pamięci ludzi i szczęściu nieba.
Zgłoś SPAM
[']
❄️☀️❄️ Nie ma dnia bez
myśli...wspomnień...żalu...❄️☀️❄️
Zgłoś SPAM
znajoma
Oczy nie widzą, uszy nie słyszą, serce żal czuje, a pamięć piękne obrazy
pokazuje..Pani Marysiu..✽✽(((✽)))✽✽
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śmierć to nieodłączny element każdego życia.Jest jak cień,który
towarzyszy nam w drodze, nieuchronnie prowadzącej do jednego celu..ale nam,tak
trudno się z tym pogodzić,gdy tracimy naszych kochanych
Zgłoś SPAM
❤️
Żal pozostanie na zawsze i tęsknota, co trwa skrycie...bo gdy odchodzi kochana
Istota, to smutek pozostaje na całe życie...[[;]❤️[;]
Zgłoś SPAM
córka
Na mogile, gdzie spoczywa Miłość, rosną piękne kwiaty, a ich płatki
mienią się łzami wspomnień...Mateczko kochana ♥
Zgłoś SPAM
((♥))
Boże, pozwól nam być kiedyś...
w Niebie, z Tymi, których
ukochaliśmy na Ziemi...Mario, wspieraj nas w ziemskiej wędrówce...
(¯♥♥¯)ஞ۩♣ஞ۩(¯♥♥¯)
Zgłoś SPAM
(*)
Czasami,niespodziewanie,ścieżka życia kończy się za najbliższym
zakrętem,chociaż idziemy ostrożnie, bezwzględny los,przygotował dla nas
kres życia...odchodzimy do wspomnień... Marianno ♡
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mówimy do Was z nadzieją w sercu, że wciąż Jesteście przy nas...serca
miłością przepełnione wciąż czekają...tęsknimy Kochani tak bardzo...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.