ৡৣ c...Daniela M...ৡৣ światełko pamięci p. Mariannoৡৣ
Zgłoś SPAM
córcia
Róże na grobie i cichy mój płacz, i głuchy szept cmentarza..Przywilejami
los nierówno nas obdarza, chociaż żyłaś tutaj według przykazań...to los
Cię ukarał...Mamo moja kochana, dobranoc
Odeszłaś Mario w daleki świat dobra, miłości i szczęścia...a tu na Ziemi,
pozostawiłaś swój ślad we wspomnieniach, które przeglądamy, jak
najpiękniejszy film z dawnych lat...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Mariannie...
Zgłoś SPAM
[']
Marianno cisza, która tutaj panuje, dla Twojej Duszy niech będzie
wytchnieniem, a płomyk znicza wsparty modlitwą, niech będzie dla niej,
wspomożeniem...[]♥[]
Zgłoś SPAM
❤️
Miłość jest życiem..
To właśnie w niej rozkwita wszystko.
Miłość jest sercem całości.
Kiedy serce stanie, umiera wszystko inne,
wszystko staje się zbędne, bezużyteczne.❤️
Wł.Majakowski
Zgłoś SPAM
córka
Mami, byłyśmy zawsze razem w radości i niedoli, będziemy razem zawsze, bo
miłość nierozerwalna nas łączy...najdroższa ❤️ Margeritko moja, o
łagodnym sercu, czułym spojrzeniu...❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdy wspomnienia powracają, nawet tak odległe...przenika serce żal i
tęsknota...Modlimy się dla Ciebie, o szczęście i miłości Boga w
niebie...Śpij spokojnie Aniele...
Zgłoś SPAM
(*)
Każdego dnia, o każdej porze, Ty jesteś przy nas...my, jesteśmy przy
Tobie...Marianno ╬╬(((*)))╬╬
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Nie będzie już żadnej radości, ona umarła razem z Tobą Mami
kochana...przytulam w serduszku na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko, co piękne odeszło na zawsze...jak więc odnależć letnie promienie
słońca??? Aniołki Ukochane tak tęsknimy...
Zgłoś SPAM
A.O
Patrzymy na dawne zdjęcia, i łza się w oku kręci...tak chcielibyśmy
powrócić choć na chwilę do przeszłości...kiedy życie było trudniejsze,
ale rodzinne, bo z Wami..kochana Maryniu ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ
Duchu ŚWIĘTY tyś światłem..Ty koisz trwogę w każdej ludzkiej duszy, Ty
dajesz siłę żeby nie zwątpiła, i Ty jej znowu pomagasz odnaleźć Drogę do
Nieba jeżeli zbłądziła..❤ Marianno,pamięć i modlitwa...
Zgłoś SPAM
znajoma
Księga życia zakończona, łez nie szkoda, bo odeszliście na zawsze i nie
powrócą te minione lata. Każde życie ma swój kres i zawsze kończy się za
wcześnie..żal...Pani Marysiu**
Zgłoś SPAM
((♥))
Idziemy w ciszy i zamyśleniu do Was...po pustej drodze...ze łzami
wspominając...Niech Duch Święty przyniesie pociechę dla płaczącego
serca..♥..ŚWIATEŁKA PAMIĘCI.♥..w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego
Zgłoś SPAM
♥️
Niech duch odnowiciel ześle spokój serc na nasz smutny świat..niech zapanuje
miłość i zgoda, w ten trudny czas...♥️ Światełko w dniu Zesłania Ducha
Świętego ♥️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.