Poczekamy na ziemi, Wy w niebie, nie wiemy jak długa nasza droga do Was, po
kolorowej tęczy przyjdziemy, wiemy, że Będziecie czekali...to co los nam
odebrał zaczniemy od nowa....
Był...ktoś, po kim zostały tylko wspomnienia, wspomnienia tak cenne, jak
diamenty...tak trudno jest powiedzieć - "Żegnaj..." komuś bardzo
kochanemu...❤️
Zgłoś SPAM
((♥))
Życie człowieka jest jak liść, nigdy nie wiadomo kiedy porwie go wiatr...Ku
Twojej Pamięci..Mario〖♥〗❀〖♥〗
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tęsknimy za tymi,co byli z nami,obecnością swą rozweselali,uśmiech na
twarzy wywoływali.. Tęsknimy za dawnymi chwilami,co nigdy już nie wrócą,bo
zostały tylko wspomnieniami.. żal..✽.((((,)))).✽
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
Zapalamy codziennie płomyki wspomnień...
Chcemy chronić je, przed zimną kroplą
zapomnienia.⋰⋰ ۣ-✿ڿڰۣ❤ Wieczny odpoczynek
❤ ۣ-✿ڿڰۣ-⋰⋰
Zgłoś SPAM
córka
...bez Ciebie Mami, mój świat jest inny tak..samotny, pozbawiony radości od
tylu lat..aby dalej zabijać samotność, już nie starcza mi sił....kochanie,
bądź blisko mnie...
Zgłoś SPAM
(*)
Szukamy Was ciągle w snach,
w wieczornej ciszy,
w wiatrów śpiewie,
we wspomnieniach...
szukamy Waszej twarzy, uśmiechu...♥.☆.╬.☆.♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek, ból i tęsknota w
sercu zawsze takie same...niech Pan Bóg swą miłością otacza Was Kochani na
wieki...
Czemu każde szczęście musi się kończyć. Czemu każde szczęście musi
mieć swój kres. Czemu każde szczęście musi się kończyć. Dlaczego tak
jest, dlaczego tak jest? Dobranoc SZCZĘŚCIE moje..Mami kochana
Zgłoś SPAM
[']
Kiedyś,usiądziesz sobie przy mamie,obejmiesz mamę rękami i tak jej powiesz
na uszko:
"Mamusiu, moje słoneczko !..."Mama uśmiechnie się do Ciebie i
powie: "Moja córeczko..." Marzenie? a może nie...
Zgłoś SPAM
❤️
Naszym wrogiem jest upływający czas...W pamięci zacierają się wspomnienia,
chociaż tak bardzo chcielibyśmy je zatrzymać...Marianno, niech ten płomyk Ci
świeci jasno w Dniu Matki, tak, jak nasza pamięć
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, nic nie oderwie myśli od naszych kochanych, którzy byli dla nas
wszystkim...Śpij kochany Aniele przy płomieniach lampeczek pamięci...
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu kochana, matka, to jest najcudowniejsza istota na świecie, kocha,
wybacza, koi smutki, oddałaby życie za swoje dzieci, jak jej nie kochać, jak
nie tęsknić? W dniu Twojego święta-Dniu Mamy *❤️*
Zgłoś SPAM
Dorota
" Mamo wołam Twoje imię, znowu jesteś przy mnie jak za dawnych
lat..." /V. Villas/
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.