Ta która od narodzin kochała Ciebie,
uczyła też życia i zawsze przy Tobie była...
Dzisiaj uśmiecha się do Ciebie,
już tylko z fotografii....MAMA, kochana, jedyna..p.Marysiu
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
Przyszedł taki dzień, kiedy wiatr zgasił płomyk Twojego
życia...odeszłaś...a na niebie zabłysła nowa gwiazda...ღ❤️ღ
Wypatrujemy jej codziennie....
Zgłoś SPAM
(*)
Codziennie, promykiem ciepłym i jasnym pozdrawiamy Ciebie, Marianno...a Boga
prosimy w modlitwie, o Twoje szczęście...Twojej Pamięci (((*)))
Zgłoś SPAM
córka
Spotkamy się gdzieś za zakrętem...Łza na policzku wyryła już
ścieżkę...tęsknię za Twoim ciepłem...Mami ukochana ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i
składam ducha mego w ręce Twoje...pamiętam Aniołki Ukochane
Takie dziś oczy mam załzawione jakby po deszczu chmurze, taką mam w sercu
kruchą łezkę jak kropla, która rzeźbi różę...Dobranoc kochanie...
Zgłoś SPAM
[']
♡♡ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♡♡
Zgłoś SPAM
((♥))
Poszłaś ścieżką nieśmiertelnych braci, którą wielu wydeptało przed
Tobą...kiedyś..tą ścieżką podążymy za Tobą..MARIO ♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pamięć i modlitwa jest największym darem ,który żyjący mogą ofiarować
tym, którzy odeszli na zawsze .Odpoczywaj w pokoju i radości nieba.
Zgłoś SPAM
A.O
Nawet czas, który oddalił od siebie nas,
nawet los, który zabrał Ciebie, Maryniu..
Nikt i nic nie zniszczy tego
małego miejsca w naszym sercu,
które jest tylko dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla pani Marianny.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tyle nieotartych łez, zanim los przywróci sens...Utulona w wiecznym śnie,
pozostałaś w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
córka
Mamo..Gdybym mogła przybiec i we łzach przytulić się do Ciebie...Mamo brak
mi słów, by powiedzieć, jak bardzo kocham Cię. Dziękuję ci za cały
świat, za beztroskie dni, bo czuwałaś zawsze TY!
Zgłoś SPAM
(*)
Wspomnienia, które przypominamy sobie codziennie, ze łzami w oczach, to
pamiątki po Tobie, tak drogie sercu...♥♥♥♥...Marianno
Zgłoś SPAM
❤️
Wiatr przeszłości cichnie pomału, już nie przywiewa Twoich słów, ale
miłość kwitnie, jak kwiaty w maju...bo ona wieczna jest! Marianno, wszystkie
kwiaty wiosny dla Ciebie, Aniele..❤️..[||♥||]..❤️..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie jest jak płomień świecy...powoli wypala się i gaśnie... lecz
pamięć o Tych co odeszli w sercach naszych niech nigdy nie zgaśnie... Pani
Marianno...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.