Już nigdy nie obudzisz uśmiechem o poranku, nie dasz buziaka na do
widzenia...Płynie tym samym rytmem czas, jak dawniej...Tylko Ciebie, Mamo już
nie ma...Dobranoc kochany Skarbie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Okrutna obojętność w krąg Jedynie serce matki uczuciem zawsze
tchnie".Pamiętamy i modlimy się, abyś odpoczywała Marianno po ziemskich
cierpieniach w ramionach Matki Boskiej.
Zgłoś SPAM
❤️
Jest tyle miejsc, do których powracamy..jest tyle ludzi za którymi
tęsknimy...Marianno ღ❤️ღ
Zgłoś SPAM
A.O
Lubiliśmy siąść w cieniu jaśminu i wąchać bez końca,upajać się
wonią,jak winem, marzyć..Kiedyś tak było,pamiętamy,jak rósł w
ogrodzie,okazały krzak jaśminu...nie ma ogrodu, nie ma Ciebie, Maryniu..
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Dorota
Są ludzie, dzięki którym niebo staje się piękniejsze
Zgłoś SPAM
(❤)
Twoje słowa, Twój uśmiech, Twoje dobro, Twój niegasnący obraz...w naszych
sercach na zawsze pozostały...Marianno ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Poranną rosą, wietrzyka tchnieniem..Jesteś z nami, jak marzenie...
Zgłoś SPAM
córka
Mami..Dzisiaj chciałam ubrać się w uśmiech zacząć z nadzieją nowy dzień,
ale...nie mogę się już uśmiechać, bo moje życie, to jeden wielki
cień..Moja kochana, daj mi znak, czy szczęście Tam masz?
Zgłoś SPAM
((♥))
♥...Słońce nauczyło nas śmiać się,
wiatr nauczył nas szaleć,
deszcz nauczył nas szlochać,
a Ty, choć z daleka - wciąż uczysz nas kochać...♥ MARIO
Zgłoś SPAM
(*)
"Śmierć zamknęła Twe oczy i lodem zmroziła Twe serce. Nie pozwoliła
zobaczyć światła
i skazała na ciemności wieczne." Odeszłaś, ale trwasz w naszych
sercach...((*))**((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach na zawsze będzie Wasz obraz, głos, uśmiech...Wy
cali...każdego dnia niech otula Was nasza miłość...
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
córcia
Kiedy dni są beznadziejne,łzą skrapiam je..I krzyk dźwięczy w moim sercu
"Aniele - Ach Aniele Proszę - Przyjdź do mnie..." Mami ukochana,
dobranoc
Zgłoś SPAM
((♥))
Niespieszne modlitwy, drżące utęsknienia...Myśli o Was, o przeszłości, są
wśród nas, żywych...Dziś lampion postawimy na grobie, niech iskierkami mruga
do Was płomyk...MARIO ♥
Zgłoś SPAM
[']
Gałązki tiulem rosy otulone,
dziś zapachniały wspomnieniem dawnych dni.
Kiście bzu schyliły się w niskim ukłonie
uśmiechem dawnych chwil...wzbudziły żal....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"W głęboki spokój i niebiańską ciszę
Dusza się Twoja zatapia powoli
Gdzie ludzkich głosów już nie usłyszysz,
Gdzie nic już nie dręczy i nic nie boli." Marianno, odpoczywaj w Bogu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.