Życie grozi rozstaniem, ale śmieć łączy na zawsze, ponieważ wszyscy
zdążamy tą samą drogą i odnajdziemy się w tym samym miejscu. Pokój Pani
Duszy...Pani Marysiu ♥(((*)))♥
Zgłoś SPAM
A.O
Nie ma życie bez śmierci. Zawsze nić życia, urywa się kiedyś i pozostaje
tylko wspomnienie, żal i tęsknota...Maryniu nasza kochana, wspomnień nie
zapomnimy, pamięci nie pogrzebiemy...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
[.]..bo właśnie oni są uparcie obecni,zawsze ci sami,znają nawet prywatny
adres Pana Boga,nie starzeją się,odmłodzeni przez śmierć,bliżsi niż wtedy
kiedy odjeżdżali na chwilę.[.]...Marianno
Zgłoś SPAM
(*)
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱„Można odejść na zawsze, by stale być
blisko."...Marianno, bądź dzisiaj blisko swojego jedynego
dziecka...⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
córka
Maminko moja ukochana, chciałabym abyś mnie dzisiaj tak mocno przytuliła, jak
kiedyś...♥
Zgłoś SPAM
❤️
❤️ڰۣڿ✿ Gdzie jesteś? gwiazd pytamy na niebie, księżyca co chodzi po
nieba komnacie...może on Cię napotkał, jak chodzisz w białej szacie?Szukamy,
wciąż szukamy Ciebie...Marianno❤️ڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak wiatr tak zmienny jest los człowieka, nikt nie wie co go jutro czeka,
jednych zasmuci, drugich rozdzieli...lecz wszystko mija, idzie w zapomnienie, a
w głębi serca zostaje wspomnienie
Zgłoś SPAM
córcia
Od chwili, gdy odeszłaś, tęsknotę tylko znam i bez radości czas. W każdy
dzień o Tobie myślę z oczami pełnymi łez...Mami moja kochana, dobranoc
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie majowe światełko Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, w sercach naszych jesteś i wspomnieniach na zawsze...
▒█══⊰♥⊱⊰♥⊱══ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI══⊰♥⊱⊰♥⊱══█▒ ✿
Zgłoś SPAM
((♥))
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♥ MARIO, CHOĆBY WSZYSTKO ODESZŁO W ZAPOMNIENIE, TO PŁOMYK
PAMIĘCI DLA CIEBIE, BEDZIE SIĘ TLIŁ WIECZNIE...A BÓG NIECH PRZYTULI, TWOJĄ
DUSZĘ, NA WIEKI...ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
Na tę drogę wieczności, każdy kiedyś wkroczy..i zamknie na wieki, swoje
oczy..i nic nie weźmie ze sobą, oprócz dobrych uczynków, bo to jest
przepustka do Nieba..〖♥〗Marianno, Twoje dobro poszło z Tobą.
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu...Chwieją się moje puste dni..uśmiecha się już tylko Twoje
zdjęcie, osnute mgłą dalekiej przeszłości. Ja wciąż tęsknię....kochanie
moje, czy przyjdzie dzień, że przytulę Ciebie???
Zgłoś SPAM
(*)
Zegar odmierza godziny, chwile.. Dla każdego inny życia czas odmierzy. Nie
dzieli życia idąc na skróty, żadne zdarzenie go nie ominie. Chowa w sobie
wspomnienia, te smutne i radosne chwile.●̮̑۩ ☀️ ۩●̮
Zgłoś SPAM
❤️
Odległość między życiem a śmiercią jest nieokreślona.
Dlatego nikt nie wie, gdzie kończy się jedno, a zaczyna drugie...- Poe Edgar
Alan
ღ ❤️░ ♨️ ░ ❤️ღ Słoneczne światełko dla Ciebie,
Marianno....
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Pani Marianno, światełko pamięci dla pani. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Brakuje nam rozmów z Wami, o wszystkim i o niczym...nawet kłótni
czasami...brakuje nam tamtych chwil...gdy Byliście z nami wszystko wokół się
śmiało, odkąd Was nie ma wszystko posmutniało...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.