Z tą niegojącą się raną wszystkie życia nasze chwile, z nią umierać
będziemy; Z Tobą w niebie wielbić będziemy imię Twoje, czegóż więcej
mamy pragnąć nad Ciebie, Boże...w dniu Bożego Ciała Mario
Zgłoś SPAM
[']
♡♡[*]♡♡ PAMIĘĆ..ŚWIATŁO..MODLITWA..MIŁOŚĆ..TO DLA NASZYCH
BLISKICH PREZENT TERAZ JEDYNY,BO ONI JUŻ NIC INNEGO NIE POTRZEBUJĄ..W
SZCZĘŚLIWOŚCI NIEBA..♡♡[*]♡♡ WIECZNY ODPOCZYNEK MARIANNO...
Zgłoś SPAM
córka
Takie dni są najgorsze, kiedy życie staje w miejscu, samotność tak bardzo
dokucza sercu..a wspomnienia wyciskają łzy..♥.Mami ukochana.♥..Niech
chociaż Twoja duszyczka będzie szczęśliwa..♥..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdzieś na wzgórzu wysokim pod niebieskim obłokiem,jest raj dla dusz
zbawionych...Tam nie ma już żadnych życiowych burz, Tam szczęście panuje i
miłość Boga króluje...Jesteś Tam, Marianno...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzie szukać chwil krótkich jak wiersz pisanych przez łzy, zbędne lamenty,
lecz duszy nie powstrzymamy, nikłe to życie, myśli nasze uniosą Wasze
życie, w sercach pamięć rany nacina...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla pani Marianny. ♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
córcia
Śmierć zabrała Ciebie Mamuniu, ale przecież śmierć nie wie czym miłość
jest. Miłość zwycięży wszystko, zwycięży śmierć i kiedyś znów
spotkamy się....kochanie moje, dobranoc
Zgłoś SPAM
(❤)
Nasza pamięć nie jest ptakiem przelotnym,nasza pamięć jest trwała, jak
skała...Nic jej nie zniszczy, tylko śmierć ją może pokonać...ڿڰۣڿ ❀
❤ ❀ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
☘️❤️ <<Światełko Pamięci>> zapalamy je codziennie, aby nigdy czas nie
pogrzebał pamięci o Tobie, Aniele ❤️☘️
Zgłoś SPAM
((♥))
Pozostała tylko modlitwa, wspomnienia, żal i oczy we łzach...⊰♥⊱✿
⊰♥⊱ŚWIATŁOŚĆ BOGA NIECH BĘDZIE ZAWSZE Z TOBĄ, MARIO⊰♥⊱✿
⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Świat już nie jest taki sam, bo odszedł Ktoś bardzo kochany i wtedy,
słońce straciło swój blask, przestały pięknie pachnięć kwiaty, smutku
mgła zakryła świat..i tak trwa..o wielu lat, Mariannoڿڰۣڿ♥ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
córka
Mami..Twoja miłość, Twój uśmiech, Twoje pracowite dłonie, Twoje dobre
oczy,Twoje serce - w mojej samotności, wytrwale wciąż kroczy...bądź dzisiaj
blisko....kochanie♥
Zgłoś SPAM
(*)
...Bo mi dobrze...Pięknie Tam..Bo w obliczu BOGA trwam...Ukojenia
dostępuję...On otacza mnie miłością...i ogromną swoją łaskawością...na
zawsze już zostanę TAM..(((,)))..
Zgłoś SPAM
córcia
Mami, tylko moja miłość liczy się, więcej nic...kocham Cię mocno tak, i
coraz bardziej mi Ciebie brak...coraz trudniej żyć..kochanie moje
dobranoc❤️
Zgłoś SPAM
[']
Miałaś anielskie serce
Pełne miłości i dobroci
Dlatego, tak szybko Bóg przygotował Ci miejsce
w Niebie..
Módl się za nas, kochany
Aniele...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, przyjdź dzisiaj snem pięknym do swojej córci, pogłaszcz jej
włosy, takie kręcone jak Twoje...niech będzie to prezent od Ciebie..Ona tak
Ciebie kocha...❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.