Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533165
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
(❤)
Uwikłani w tanecznym kole przemijania, poszukujemy człowieka w człowieku...tak trudno jest znaleźć teraz, świat się zmienił na gorsze, ale trwamy, aby pamiętać....❤..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Niektóre rzeczy i miejsca nie będą już nigdy takie same... Zabrakło w nich Osób które, nadawały im wyjątkowego znaczenia... Pani Marianno, pamiętam..
Zgłoś SPAM
znajoma
Poszarzały już wspomnienia..tak jak życie nasze..Pani Marysiu, życie zatacza koło.. niedługo się spotkamy...
Zgłoś SPAM
[']
ڰۣڿڰۣڿ♥ K U ♥ڰۣڿڰۣڿ T W O J E J ♥ڰۣڿڰۣڿ P A M I Ę C I♥ڰۣڿڰۣڿ M A R I Oڰۣڿڰۣڿ♥ Niech Bóg da Ci spokojny odpoczynek wieczny..[||♥||]
Zgłoś SPAM
❤️
"Tylko miłość potrafi zatrzymać czas." []❤️[] Światełko wypełnione modlitwą i wspomnieniami dla Ciebie, Marianno.
Zgłoś SPAM
córka
Jedynie pamięć przywraca mi okruszki wspomnień...tak dalekie, a tak bliskie mojemu kochającemu sercu..bo wtedy Jesteś, Mamuniu, blisko i nawet łzy nie smakują goryczą ♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♡«♥«♡ Nic miłości nie zniszczy, która jest prawdziwa...śpisz spokojnie w nieba kołysce, a tu płaczemy za Wami, wszyscy...Marianno ♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
((♥))
"A wszystkie wspomnienia wydają się bliskie. Lecz malowane na czarno i biało. Dłoniom za dużo jest przestrzeni, a oczom o Jedną Osobę za Mało."●●─(((♥)))─●●
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Kochani tak daleko...i tak blisko...w sercach tych co pamiętają i kochają...na zawsze...
Zgłoś SPAM
córcia
Mami,pustka nikomu nieprzydatna, goryczą wita każdy dzień...mój Skarbie, żal z mojego serca nie chce odejść, dobranoc kochanie ღღ✿ღღ✿ღღ
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"czcią otaczajmy Bożą Chwałę bo to cud prawdziwy życie wieczne szczęście niebywałe".Światełko dla Ciebie w Boże Ciało.Odpoczywaj w pokoju Marianno
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, zapalam światełko pamięci. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
A.O
Przytul Jej duszę dobry Panie, nie puszczaj, zaprowadź do domu...Maryniu kochana
Zgłoś SPAM
Dorota
Bądź pozdrowione przeto Boże Ciało w dymie kadzideł i pszenicznym kłosie, w złotej monstrancji w której zamieszkało, i w naszym ludzkim niezbadanym losie
Zgłoś SPAM
(*)
Zamknąć w słowach swój żal i tęsknotę...spojrzeć na drogą sercu osobę na fotografii..to teraz wszystko, co mamy....
Zgłoś SPAM
znajoma
Gdy się KOGOŚ traci..KOGOŚ kogo się bardzo KOCHA,wtedy,zostaje tylko TĘSKNOTA.. Wspomnienia,te piękne i tragiczne chwile w kąciku serca drzemią i często budzą się wraz ze łzami..Pani Marysiu kochana
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1053   1054   1055   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"