Uwikłani w tanecznym kole przemijania, poszukujemy człowieka w
człowieku...tak trudno jest znaleźć teraz, świat się zmienił na gorsze,
ale trwamy, aby pamiętać....❤..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Niektóre rzeczy i miejsca nie będą już nigdy takie same... Zabrakło w nich
Osób które, nadawały im wyjątkowego znaczenia... Pani Marianno, pamiętam..
Zgłoś SPAM
znajoma
Poszarzały już wspomnienia..tak jak życie nasze..Pani Marysiu, życie zatacza
koło.. niedługo się spotkamy...
Zgłoś SPAM
[']
ڰۣڿڰۣڿ♥ K U ♥ڰۣڿڰۣڿ T W O J E J ♥ڰۣڿڰۣڿ P A M I Ę C
I♥ڰۣڿڰۣڿ M A R I Oڰۣڿڰۣڿ♥ Niech Bóg da Ci spokojny odpoczynek
wieczny..[||♥||]
Zgłoś SPAM
❤️
"Tylko miłość potrafi zatrzymać czas." []❤️[] Światełko
wypełnione modlitwą i wspomnieniami dla Ciebie, Marianno.
Zgłoś SPAM
córka
Jedynie pamięć przywraca mi okruszki wspomnień...tak dalekie, a tak bliskie
mojemu kochającemu sercu..bo wtedy Jesteś, Mamuniu, blisko i nawet łzy nie
smakują goryczą ♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♡«♥«♡ Nic miłości nie zniszczy, która jest prawdziwa...śpisz
spokojnie w nieba kołysce, a tu płaczemy za Wami, wszyscy...Marianno
♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
((♥))
"A wszystkie wspomnienia wydają się bliskie. Lecz malowane na czarno i
biało. Dłoniom za dużo jest przestrzeni, a oczom o Jedną Osobę za
Mało."●●─(((♥)))─●●
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Kochani tak daleko...i tak blisko...w sercach tych co pamiętają i
kochają...na zawsze...
Zgłoś SPAM
córcia
Mami,pustka nikomu nieprzydatna, goryczą wita każdy dzień...mój Skarbie,
żal z mojego serca nie chce odejść, dobranoc kochanie
ღღ✿ღღ✿ღღ
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"czcią otaczajmy Bożą Chwałę bo to cud prawdziwy życie wieczne
szczęście niebywałe".Światełko dla Ciebie w Boże Ciało.Odpoczywaj w
pokoju Marianno
Przytul Jej duszę dobry Panie, nie puszczaj, zaprowadź do domu...Maryniu
kochana
Zgłoś SPAM
Dorota
Bądź pozdrowione przeto Boże Ciało w dymie kadzideł i pszenicznym kłosie,
w złotej monstrancji w której zamieszkało, i w naszym ludzkim niezbadanym
losie
Zgłoś SPAM
(*)
Zamknąć w słowach swój żal i tęsknotę...spojrzeć na drogą sercu osobę
na fotografii..to teraz wszystko, co mamy....
Zgłoś SPAM
znajoma
Gdy się KOGOŚ traci..KOGOŚ kogo się bardzo KOCHA,wtedy,zostaje tylko
TĘSKNOTA.. Wspomnienia,te piękne i tragiczne chwile w kąciku serca drzemią i
często budzą się wraz ze łzami..Pani Marysiu kochana
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.