Odeszli...Pozostawili nas z niedokończonymi rozmowami, wspólnymi planami i
wszechobecną pustką. Nikt i nic nie jest w stanie zmniejszyć naszego żalu i
tęsknoty za Nimi. ****
Zgłoś SPAM
znajoma
Choć pomiędzy nami wciąż fruwa anioł smutku...to zawsze p.Marysiu jesteś
najmilszym Wspomnieniem...
Zgłoś SPAM
(*)
Choć pamięci wrota nigdy się nie zamkną, bo będziemy zawsze pamiętać..to
wspomnienia z biegiem lat,kurz przykrywa..dlatego odkurzamy je
codziennie...Marianno, zawsze w sercu i pamięci Jesteś...
Zgłoś SPAM
❤️
Kroczyłaś zaplątanymi ścieżkami życia, zawsze z nadzieją na lepsze dni..i
tak odeszłaś z nadzieją...Marianno, wierzymy, ze szczęście Tam masz...
Zgłoś SPAM
córka
Mami, ZA TWOJE SERCE PEŁNE MIŁOŚCI♥ masz teraz wieczną nagrodę w
niebie...Trzymaj się Tam kochanie, mieszkaj szczęśliwie w domu Pana, ale
bywaj tu, chociaż we śnie, bo bardzo Cię kocham i tęsknię♥
Zgłoś SPAM
[']
Bez Was,życie dla nas straciło tak wiele,nie czujemy radości,zapachu
kwiatów,nie cieszy nas śpiew ptaków,wciąż myśli nasze biegną do Was..bo z
Wami odszedł nasz szczęśliwy świat...[']..['].
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie, że ani Was dotknąć, ani uścisnąć...to sercem i
myślą zawsze przy Was Kochani jesteśmy....
Zgłoś SPAM
córcia
Dwie drogi się schodzą w gościniec żywota. Pierwsza to jest - MIŁOŚĆ.
Druga to - TĘSKNOTA....kocham..tęsknię..Matuniu, dobranoc
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
A.O
Tam, gdzie kwitną kwiaty życia wiecznego, kiedyś..spotkamy się z Tobą,
Maryniu...W świecie, gdzie nie ma tęsknoty i łez, gdzie Bóg tuli do serca
dzieci swe...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla pani Marianny.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Łzy już nic nie pomogą
i bezsilny żal,
możemy tylko pomyśleć o Was, wspomnieć....
bo dzieli Nas bezkresna dal.....♨ Lampeczka dla Ciebie, Marianno...
Zgłoś SPAM
((♥))
Istniejesz w tajemnicy innego świata...kiedyś, i my ją poznamy...z
tęsknotą, idziemy do Was, drogą do Raju...Aniele ✬((♥))✬
Zgłoś SPAM
córka
Chciałabym u stóp Twoich uklęknąć,głowę złożyć na kolana.Uronić
jedną łezkę szczęścia-Mamo ma umiłowana..♥.
Uchwyć wiatr..co melodię pamięci Ci gra..uchwyć słońca blask, aby
rozjaśnił Ci Twój świat..teraz wszystko możesz, bo masz niezwykłą
moc...Na zawsze trwasz...a pamięć pozostawiłaś nam..Mariannoڿڰۣ♡ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ukochani...Jesteście tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniami
słońca, które ogrzewają nasze serca i dusze...tak bardzo tęsknimy...
Zgłoś SPAM
córcia
A szczęście miało zawsze kolor Twoich oczu...Z daleka kocham Cię, tak jak
nikt.Dobranoc Mateńko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.