Serce w milczeniu śpiewa pieśń miłości...dla Tych, co już posiadają
tajemnicę wieczną..odeszli..ale żyją w naszych sercach...Maryniu kochana,
jesteś naszym Aniołem....
Zgłoś SPAM
((♥))
Krople życia zmiennością się mienią.
Huśtawka czasu raz wyżej, raz niżej.
Otulona często cieniem.
Nie ma już szczęścia, rany liżemy.♥.MARIO.❀❤️❀ Światełko
Pamięci.❀❤️..
Zgłoś SPAM
[']
Tęsknota dręczy..w sercach Wasz obraz maluje...tak chcemy ocalić Was od
zapomnienia.. Marianno, z ziemskiego padołu smutku, światełko do
wieczności...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Została jedna łza na powierzchni policzka...nie prosi, aby ją otrzeć.
Wspomnienia wciąż żywych uczuć nie pozwolą wysuszyć jej bólu. Wiecznie
mokra łza, już zawsze,będzie topić się w oceanie żalu....
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu najdroższa...morze łez i bezkresne cierpienie...to jest mój krzyż na
całe życie....*(♥)*SPOCZYWAJ W POKOJU*(♥)*
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy zabrakło kochanej osoby,tylko cisza może dać ukojenie,słońce może
rozświetlić dni i dać odrobinę nadziei,że kiedyś nadejdzie ten
szczęśliwy dzień spotkania....obiecany przez naszego Pana...
Zgłoś SPAM
❤️
Odeszli Bliscy, zostały wspomnienia i żal..Wracając w krainę przeszłości
szukamy śladów, które zaciera upływający czas....a nam ciągle tak bardzo
Was brak....Marianno ♥❤️♥....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bezwiednie szukam Twojej ręki, a gdy jej nie ma czuję jak rośnie we mnie
smutek - poczekaj, przymknij oczy, odetchnij, wsłuchaj się w moje kroki w
twoim sercu, wcale nie odszedłem, ja dalej idę z tobą
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Nierozerwalna duchowa więź z Tobą pozostała na zawsze..Mamuniu jesteś w
sercu moim...
✿•*´¯`❤️ Kochanie,dobranoc.....
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
(❤)
Przygasło tu życie na Ziemi,tak bardzo nam brak naszych
Bliskich,pogodzić się z losem tak trudno,w zadumie nad światem
umarłych,przychodząc nie zrobisz już nic,pomodlisz się i zapalisz
znicz
"Inny człowiek nie może przeżyć żałoby za drugiego ale może
wesprzeć podaną ręką lub dobrym słowem".Niech bliscy zawsze czują
ludzką dobroć, a Pani niech świeci niedzielne światełko pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.