"Biegnę wciąż za marzeniem
Gonię wiatrów dotykiem
Ciepłym słońca promykiem
Perłą marzeń w głębinie
Wciąż maluję twe imię..."Ku Twojej Pamięci Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pusto, lecz pełno Ciebie wszędzie, w myślach ulotnych, we
wspomnieniach...Wiatr rozwiał szczęścia czas bogaty, już Ciebie nigdy tu nie
będzie...Pozostał żal i palące się ku pamięci znicze...
Zgłoś SPAM
córka
Śnisz Mami swój wieczny sen już tyle lat, a ja, tęsknię...i otaczam Ciebie
miłością każdego dnia...♥
Zgłoś SPAM
(*)
Odpoczywaj Marianno w pokoju i czekaj spotkania z nami, przyjdzie taka
chwila...i w lepszym świecie, zaświeci dla nas wszystkich, niebios
słoneczko...[[*]] ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
❤️
...te piękne i smutne chwile na zawsze zostały w nas, idziemy z nimi przez
życie raz ze łzami, raz z uśmiechem...wspominając Was...Marianno ❤️
Światełko pamięci ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jest wiatr co w oczy wieje, jest deszcz co zmywa łzy, jest słońce, które
grzeje....jest ból, tęsknota i łzy...za Wami Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
Niech Bóg da Ci szczęście Mami..bo, Ty też dawałaś szczęście..Dobranoc
Skarbie mój najdroższy❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
♥️
Tak wiele byśmy dali, aby te chwile ulotne,
zamknąć w sercu jak światło w bursztynie..
i obudzić się kiedyś z uśmiechem na twarzy,
i zobaczyć, że znów jesteście przy nas..♥️..♥
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, zapalam światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
znajoma
W cierpieniu stajemy się bezradni i żadne słowa nas nie pocieszą, dławimy
się ciszą, gubimy łzę, bardziej potrzebną od słów, bo ona mówi
wszystko...Spoczywaj w pokoju p.Marysiu..(ღ)
Zgłoś SPAM
Dorota
Iskierka pamięci*
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Układam bukiet
z kolorów tęczy,
z gwiazd na niebie...a w nim, ciepłe wspomnienie moje..
Układam i marzę,
jak wysłać go do Ciebie...?ڿڰۣڿ♥ [[*]]
Zgłoś SPAM
(*)
Po naszych Bliskich, którzy odeszli...pozostała nutka
tęsknoty...wspomnienia...żal i smutku łza...
Zgłoś SPAM
córka
Byłaś szczęściem mojego życia, które los mi dał...pozostałaś pięknym
wspomnieniem, które codziennie otulam miłością...moja kochana Maminko
Zgłoś SPAM
((♥))
SZCZĘŚCIE,zamknął czas w szkatułce wspomnień..w nie wsłuchuje się
tęsknota..ona będzie już na zawsze dźwiękiem samotności...Światełko
pamięci niech płonie..Marianno..w pamięci serca
jesteś...═⊰♥⊱⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć. Zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... Marianno
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.