Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533110
Zapalone ponad rok temu
[']
"Biegnę wciąż za marzeniem Gonię wiatrów dotykiem Ciepłym słońca promykiem Perłą marzeń w głębinie Wciąż maluję twe imię..."Ku Twojej Pamięci Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pusto, lecz pełno Ciebie wszędzie, w myślach ulotnych, we wspomnieniach...Wiatr rozwiał szczęścia czas bogaty, już Ciebie nigdy tu nie będzie...Pozostał żal i palące się ku pamięci znicze...
Zgłoś SPAM
córka
Śnisz Mami swój wieczny sen już tyle lat, a ja, tęsknię...i otaczam Ciebie miłością każdego dnia...♥
Zgłoś SPAM
(*)
Odpoczywaj Marianno w pokoju i czekaj spotkania z nami, przyjdzie taka chwila...i w lepszym świecie, zaświeci dla nas wszystkich, niebios słoneczko...[[*]] ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
❤️
...te piękne i smutne chwile na zawsze zostały w nas, idziemy z nimi przez życie raz ze łzami, raz z uśmiechem...wspominając Was...Marianno ❤️ Światełko pamięci ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jest wiatr co w oczy wieje, jest deszcz co zmywa łzy, jest słońce, które grzeje....jest ból, tęsknota i łzy...za Wami Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
Niech Bóg da Ci szczęście Mami..bo, Ty też dawałaś szczęście..Dobranoc Skarbie mój najdroższy❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
♥️
Tak wiele byśmy dali, aby te chwile ulotne, zamknąć w sercu jak światło w bursztynie.. i obudzić się kiedyś z uśmiechem na twarzy, i zobaczyć, że znów jesteście przy nas..♥️..♥
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, zapalam światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
znajoma
W cierpieniu stajemy się bezradni i żadne słowa nas nie pocieszą, dławimy się ciszą, gubimy łzę, bardziej potrzebną od słów, bo ona mówi wszystko...Spoczywaj w pokoju p.Marysiu..(ღ)
Zgłoś SPAM
Dorota
Iskierka pamięci*
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Układam bukiet z kolorów tęczy, z gwiazd na niebie...a w nim, ciepłe wspomnienie moje.. Układam i marzę, jak wysłać go do Ciebie...?ڿڰۣڿ♥ [[*]]
Zgłoś SPAM
(*)
Po naszych Bliskich, którzy odeszli...pozostała nutka tęsknoty...wspomnienia...żal i smutku łza...
Zgłoś SPAM
córka
Byłaś szczęściem mojego życia, które los mi dał...pozostałaś pięknym wspomnieniem, które codziennie otulam miłością...moja kochana Maminko
Zgłoś SPAM
((♥))
SZCZĘŚCIE,zamknął czas w szkatułce wspomnień..w nie wsłuchuje się tęsknota..ona będzie już na zawsze dźwiękiem samotności...Światełko pamięci niech płonie..Marianno..w pamięci serca jesteś...═⊰♥⊱⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć. Zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... Marianno
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1050   1051   1052   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"