Jeszcze mogłaś żyć, karmić nas swoją dobrocią i miłością...ale los
zdecydował inaczej.. zabrał tak okrutnie Ciebie, zostawił żal i łzy,
których nigdy nie wypłaczę...♥.Mami ukochana ♥
Zgłoś SPAM
(*)
NOWE ZYCIE DAŁ CI BÓG, CHOCIAŻ MIAŁAŚ DO PRZEJŚCIA NA ZIEMI WIELE DRÓG,
ON WYBRAŁ DLA CIEBIE TĄ NAJLEPSZĄ, JEDYNĄ, ABYŚ BYŁA
SZCZĘŚLIWA...MARIANNO, BÓG CHCE JAK NAJLEPIEJ DLA SWOICH DZIECI...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdybyśmy mogli sięgnąć po gwiazdki na niebie, złapać jeden promyk
słońca, chwycić wiatru lekki powiew...gdybyśmy mogli...uwierzcie
nam...zrobilibyśmy taki anielski bukiet dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko moja, Aniele, niebo mi Ciebie dało...niebo mi Ciebie zabrało...z
miłością ♥ ŚPIJ KOCHANIE, DOBRANOC
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
((♥))
((¯`♥ ´¯))Wróć do bliskich
choćby wiatrem,
kroplą deszczu,
promykiem słońca,
napełnij ich znów
radością
Twojego istnienia.....MARIO((¯`♥ ´¯))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
My jeszcze błąkamy się po tym świecie, aby wspominać..kochać..Tych, co
zasnęli w ramionach Pana Boga...
Zgłoś SPAM
znajoma
"Czas ucieka, miłość pozostaje" a serce, wypełnia bolesna
tęsknota....p.Marysiu ★¸.•´`★
★ PAMIĘĆ O TOBIE, JEST W NAS ★
Zgłoś SPAM
❤️
Codziennie odżywają wspomnienia...
Obraz naszych Bliskich powraca...
Obraz którego zapomnieć nie sposób...
Obraz, który razem z nami,
odejdzie z tego świata..ڰۣڿ(¨` •❤️•´¨)ڿڰۣ.
Zgłoś SPAM
(*)
Już nie wrócą dni radości i szczęście też nie zagości, bo odeszłaś w
świat daleki, bądź chociaż Ty Marianno szczęśliwa na wieki....(( ((✿))
))
Zgłoś SPAM
córka
Już Twoich oczu kochanych nigdy nie zobaczę, już nie przytulę, ale PAMIĘĆ
najpiękniejszą zawsze będę tulić w sercu, Mami...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspominaj w tęsknocie o Sercu Ci Bliskim, wspominaj o Kimś, kto Był, Jest i
Będzie dla Ciebie wszystkim...wspomnień obraz...
Zgłoś SPAM
córcia
Wszystkie dni bez Ciebie, to ciernista droga mojego życia....ukochana Mamo,
dobranoc....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
..i tylko pozostały wspomnienia i łzy..a w nich, Ty...Pamięć o Tobie,
Marianno na zawsze pozostała w sercach naszych...❤ ❄️̮̑ܓ
MARIO, TO CO ZABRAŁ NAM LOS, ODNAJDZIEMY KIEDYŚ W NIEBIE...TWOJA DUSZA NIECH
ZAZNA SPOKOJU...♥ஞ۩
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, jesteś Gwiazdką, co jasno świeci w przestrzeni nieba..Jesteś
wspomnieniem pięknym...tak nam Ciebie brakuje...pozostał żal dni
niezapomnianych...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.