ZA ZAMKNIĘTĄ DLA NAS BRAMĄ NIEBA, JESTEŚCIE NA ZAWSZE Z NAMI...PŁOMYCZEK
ZOSTAWIAM, NIECH PALI SIĘ WIECZNIE, JAK NASZA PAMIĘĆ..⊱❖⊰♥⊱❖⊰.
Zgłoś SPAM
Dorota
P.Mario, serce i pamięć ❤
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Zapalam Pani Mariannie światełko za trzy dni mojej nieobecności. Światełko
na smutną sobotę. ♨️
Zgłoś SPAM
znajoma
Ten żniwiarz zbyt się zapędził i skosił wszystko na łące..skosił też
piękny kwiat Twojego życia...p.Marysiu, tak wiele pozostało pięknych
wspomnień...
Zgłoś SPAM
❤️
Już czas odmierzył Twego życia kres, ale w naszych sercach trwasz
nieprzerwanie... codziennie zapalamy Tobie znicz...bo wierna jest nasza
pamięć...❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
KAŻDY DZIEŃ PRZYNOSI NAM WSPOMNIENIA..TĘSKNOTĘ I ŻAL....**NIECH TEN PŁOMYK
JEST ZNAKIEM, PAMIĘCI O TOBIE, MARIANNO**
Zgłoś SPAM
córka
Moja dobra, pełna ciepła Mami...nie miałaś łatwo w życiu, ale zawsze
byłaś pogodna i rozdawałaś wszystkim uśmiech...dlaczego nie mogłaś
trochę dłużej? Kochanie moje...łza ciśnie się do oczu...
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy Was nie ma...Jest tylko szarość dni, cienie wspomnień...i gorzka łza pod
powieką...(*)..(*) •*✿*•.ŚWIATEŁKA ✿ PAMIĘCI.•*✿*•
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy Was - zapomnieć się nie da, te wszystkie łzy, masa
wspomnień...więc mówimy tylko do zobaczenia Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Polecam dziś Twoją duszę Najświętszemu Sercu Jezusa. Marianno...
Zgłoś SPAM
córcia
Tak trudno żyć, gdy nie ma się już nikogo kochanego..tak trudno...Mami
najdroższa, wiem, że czuwasz nade mną..Dobranoc Skarbie
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
(❤)
Cóż pozostało? Wspomnienia i ta trudna droga życia..bez Ciebie
Marianno...Niech się palą, ku Twojej Pamięci znicze i modlitwy słowa, o
Twoje szczęście, wysyłamy do Boga...۩.❤.۩...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia to darmowe, wieczne i bezcenne skarby, które podążają za nami
przez całe życie...
Zgłoś SPAM
A.O
Szczęście jest, jak wiatru powiew na oceanie życia..jest, a za chwilę go nie
ma..a tak chcielibyśmy, aby chłodził nas łagodnie, przez całe nasze
życie..a szczęście towarzyszyło nam zawsze.Maryniu❤️.
Zgłoś SPAM
[']
Czas płynie, jak rzeka, coraz bardziej od nas ucieka..coraz mniej czasu mamy,
po prostu też przemijamy...kiedyś nadejdzie, godzina spotkania...ڰۣڿ
¯`ะ̭̌♦̭̌ะ´¯ڰۣڿ...lampeczka pamięci dla duszy Twojej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pozostały wspomnienia, co ubarwiają życie, a czasami łzą żalu z oczu
płyną...nic więcej po człowieku nie zostaje, choćby żył
najdłużej...POKÓJ DUSZY TWOJEJ Marianno ԑ̮̑♦̮̑ɜܓԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
córka
Jeszcze mogłaś żyć, karmić nas swoją dobrocią i miłością...ale los
zdecydował inaczej.. zabrał tak okrutnie Ciebie, zostawił żal i łzy,
których nigdy nie wypłaczę...♥.Mami ukochana ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.