SŁOŃCA PROMYKAMI, WIATRU POWIEWEM...WYSYŁAM DO CIEBIE, PŁOMYK NA
POWITANIE...BO PAMIĘĆ JEST PIĘKNA O TYCH, KTÓRYCH JUŻ NIE MA, PRZYWRACA NAM
MINIONE CHWILE...*❤️* MARIO,POKÓJ TOBIE *❤️*
Zgłoś SPAM
córka
Mami najdroższa, odchodząc na zawsze, zabrałaś mi część
serca...pogrążyłaś w wiecznej tęsknocie...Na różańcu z łez, modlę się
za Ciebie...mój Aniele
Zgłoś SPAM
(*)
Marianno...nawet śmierć nie przeszkodzi Wam być z nami...
Prowadzicie nas ścieżkami życia i czuwacie nad nami...
wystarczy tylko wierzyć, że wciąż jesteście z
nami...✫•◥◣(((*)))◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota - zbyt bolesne do opisania uczucie, to jest wtedy, kiedy zabierają Ci
połowę serca...tęsknota - to wtedy, kiedy boli, niewyobrażalnie
boli...tęsknimy tak bardzo Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla pani Marianny
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Do św.Antoniego kieruję dziś modlitwę za Panią Marianno
Tak daleko jesteś ode mnie...W moich łzach rozmywa się Twoja postać
samotna....Tak bardzo Cię kocham, Mami dobranoc ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Smutek i tęsknota, pustka nas otacza, w sercu żal na zawsze...Znicz Wiecznej
Pamięci... dla Ciebie, Marianno
Zgłoś SPAM
A.O
W ciemności tunelu cierniowych dróg, błądząc, światła szukamy..we mgle
przemijających lat, wspomnienia w sercu schowane..Szeptem cichego
westchnienia...chcemy Ciebie Maryniu zachować od zapomnienia...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
Nie możemy zwyciężyć mocy śmierci, ale zachowajmy w pamięci piękne
wspomnienia...i chociaż często będziemy zraszać je łzami, to zawsze będą,
tak bliskie sercu... *❤️*niedzielny płomyk*❤️*
Zgłoś SPAM
(*)
Rozdzieliły nas dwa światy..ale, dopóki jest pamięć i palą się znicze,
nigdy nie odejdziecie w zapomnienie....-✿ڿڰۣ❤ Wieczny odpoczynek Marianno
❤ ۣ-✿ڿڰۣ-
Zgłoś SPAM
(❤)
Nie płacz serce, Ona jest szczęśliwa w niebie...opiekuje się tymi, co Ją
kochają i pamiętają...Takie jest życie, przychodzimy..odchodzimy...zostaje
tęsknota...**❤**
Zgłoś SPAM
córka
Jak iść dalej kochanie ♥, kiedy coraz bardziej boli rozstanie...już nie ma
planów i marzeń, tylko wspominanie...Mami najdroższa...POKÓJ TOBIE NA WIEKI
♥
Bo przecież Oni nadal są w naszych sercach, nadal są w naszych snach, nadal
Ich obecność czujemy...tylko Ich dotknąć nie możemy....
Zgłoś SPAM
córcia
Zniosę wszystko mój Aniele, aby tyko spotkać się z Tobą w niebie...♥
Dobranoc Margeritko ukochana
Zgłoś SPAM
[']
Chcielibyśmy Wam powiedzieć coś miłego - słowa dzisiaj echem w sercach
drżą....w sercach zachowamy jednak tylko ciszę, ona wiele mówi, nie trzeba
słów.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.