Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533065
Zapalone ponad rok temu
❤️
SŁOŃCA PROMYKAMI, WIATRU POWIEWEM...WYSYŁAM DO CIEBIE, PŁOMYK NA POWITANIE...BO PAMIĘĆ JEST PIĘKNA O TYCH, KTÓRYCH JUŻ NIE MA, PRZYWRACA NAM MINIONE CHWILE...*❤️* MARIO,POKÓJ TOBIE *❤️*
Zgłoś SPAM
córka
Mami najdroższa, odchodząc na zawsze, zabrałaś mi część serca...pogrążyłaś w wiecznej tęsknocie...Na różańcu z łez, modlę się za Ciebie...mój Aniele
Zgłoś SPAM
(*)
Marianno...nawet śmierć nie przeszkodzi Wam być z nami... Prowadzicie nas ścieżkami życia i czuwacie nad nami... wystarczy tylko wierzyć, że wciąż jesteście z nami...✫•◥◣(((*)))◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota - zbyt bolesne do opisania uczucie, to jest wtedy, kiedy zabierają Ci połowę serca...tęsknota - to wtedy, kiedy boli, niewyobrażalnie boli...tęsknimy tak bardzo Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla pani Marianny
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Do św.Antoniego kieruję dziś modlitwę za Panią Marianno
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
córcia
Tak daleko jesteś ode mnie...W moich łzach rozmywa się Twoja postać samotna....Tak bardzo Cię kocham, Mami dobranoc ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Smutek i tęsknota, pustka nas otacza, w sercu żal na zawsze...Znicz Wiecznej Pamięci... dla Ciebie, Marianno
Zgłoś SPAM
A.O
W ciemności tunelu cierniowych dróg, błądząc, światła szukamy..we mgle przemijających lat, wspomnienia w sercu schowane..Szeptem cichego westchnienia...chcemy Ciebie Maryniu zachować od zapomnienia...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
Nie możemy zwyciężyć mocy śmierci, ale zachowajmy w pamięci piękne wspomnienia...i chociaż często będziemy zraszać je łzami, to zawsze będą, tak bliskie sercu... *❤️*niedzielny płomyk*❤️*
Zgłoś SPAM
(*)
Rozdzieliły nas dwa światy..ale, dopóki jest pamięć i palą się znicze, nigdy nie odejdziecie w zapomnienie....-✿ڿڰۣ❤ Wieczny odpoczynek Marianno ❤ ۣ-✿ڿڰۣ-
Zgłoś SPAM
(❤)
Nie płacz serce, Ona jest szczęśliwa w niebie...opiekuje się tymi, co Ją kochają i pamiętają...Takie jest życie, przychodzimy..odchodzimy...zostaje tęsknota...**❤**
Zgłoś SPAM
córka
Jak iść dalej kochanie ♥, kiedy coraz bardziej boli rozstanie...już nie ma planów i marzeń, tylko wspominanie...Mami najdroższa...POKÓJ TOBIE NA WIEKI ♥
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡° ❤️ Ƹ̵
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo przecież Oni nadal są w naszych sercach, nadal są w naszych snach, nadal Ich obecność czujemy...tylko Ich dotknąć nie możemy....
Zgłoś SPAM
córcia
Zniosę wszystko mój Aniele, aby tyko spotkać się z Tobą w niebie...♥ Dobranoc Margeritko ukochana
Zgłoś SPAM
[']
Chcielibyśmy Wam powiedzieć coś miłego - słowa dzisiaj echem w sercach drżą....w sercach zachowamy jednak tylko ciszę, ona wiele mówi, nie trzeba słów.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1047   1048   1049   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"