PAMIĘĆ..TO NAJPIĘKNIEJSZY DAR SERCA, KTÓRY OFIARUJEMY TYM, KTÓRZY SĄ TEGO
WARCI..MARIO ♥* ✬ŚWIATEŁKO PAMIĘCI✬ *♥*
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Panie, spraw, aby w swoim śnie znaleźli ukojenie, by resztki smutków rozwiał
wiatr, a strumyk sennie szemrzący, słodkie kołysanki Im grał. Śpij
spokojnie..Marianno
Zgłoś SPAM
córka
Mami, dlaczego rozłąka z Tobą jest tak bolesna? To sprawia miłość...a
nadzieja jest tak płonna...moje kochanie ♥
Zgłoś SPAM
(*)
Są serca, w których żyjesz na zawsze..Marianno ︵(₍)︵*✞*︵(₍)︵
Niedzielne Światełko Pamięci ︵(₍)︵*✞*︵(₍)︵
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serc rozpalamy Wam jaśniutkie światełka, niech nigdy nie
gasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla Was
Kochani w dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczorne światełko dla Pani Marianno
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
córcia
Pustka...smutek...żal...mokre rzęsy dźwigają tęsknotę.❤️ Moja
najdroższa Mami, dobranoc
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pożegnanie nie jest najgorszym czasem, dużo gorsza jest chwila kiedy
uświadamiasz sobie, że już nigdy tej osoby nie zobaczysz...
Zgłoś SPAM
Dorota
Wiara budzi nadzieję... swiatełko na drugą stronę dla Pani
Zgłoś SPAM
[']
Gdziekolwiek dusza Twoja przebywa, niech będzie szczęśliwa, bo tu na Ziemi,
piękny pamiętnik pisany sercem pozostawiłaś...Marianno
Zgłoś SPAM
((♥))
"Miłość nie kończy się z chwilą, gdy kogoś nie widzisz, nie czujesz
jego dotyku, nie słyszysz jego głosu, nie patrzysz w jego kochane oczy.
Miłość odchodzi dopiero wówczas, gdy umiera Twoje serce.."
Zgłoś SPAM
A.O
Posłuchaj Maryniu głosu serc naszych...żal i tęsknota w nie wpleciona...za
Ciebie się modli...Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, na wieki przecież
już jest Twoja....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nastaje chwila ciszy, słychać bicie serca...Spokojnie płonie zapalona
świeca...Powraca nadzieja wraz z westchnieniem do Boga...Niech szczęśliwa
będzie Twoja wieczna droga... Marianno
Zgłoś SPAM
❤️
Tylko miłość rodziców potrafi nas zrozumieć, wybaczyć, dać nam samo
dobro...gdy ich zabraknie..płyniemy po oceanie życia bez żadnej pomocy, zdani
na wichry losu...Marianno, POKÓJ TOBIE.
Zgłoś SPAM
córka
Maminko, czerwiec, pamiętny czas..cierpienie, łzy...ból na zawsze
pozostawiłaś, moja ukochana ♥
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś Marianno cały czas w naszych wspomnieniach, Jesteś na zawsze w naszych
sercach...w upalną sobotę czerwca, płomyk pamięci dla Ciebie...(((*)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Już do końca naszych dni patrzeć będziemy w przeszłość, żyć z dnia na
dzień w tęsknocie za Wami Kochani....aż do spotkania...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️NA
KOLEJNE 6 DNI
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.