Mamy tylko jedno marzenie, piękne jak kolorowy sen, znów zobaczyć i
przytulić Was Kochani...kiedyś się ziści...tylko tak trudno czekać....
Zgłoś SPAM
córcia
Mami, już się nie boję, że kogoś stracę, bo wszystkich, których
kochałam, straciłam...♥ dobranoc moja kochana.
Zgłoś SPAM
[']
✿Żyjemy tak długo, dopóki ktoś o nas pamięta✿ ***********ڿڰۣڿ✿
Światełko dla Marianny ✿ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
A czym są wspomnienia ?
Radością,Tęsknotą,Smutkiem,
Pragnieniem,Żalem,
Łzą,która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko
w SERCU..❤️..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Requiescat in pace
Zgłoś SPAM
A.O
Miłość ukryta, Miłość duchowa, cicha...
Daleka od Ziemi, gdzieś w pięknym świecie...
Żyje i otacza wszystkich, których kocha.ڿڰۣڿ †۩ †ڿڰۣڿ...Maryniu
kochana....
Zgłoś SPAM
((♥))
Nie potrzeba szukać, cierpienie samo znajdzie nas...†((♥))† Mario,
Jesteś wśród nas....
Zgłoś SPAM
córka
Nie powiem Mami, że "pamiętam", bo to jest oczywiste, ale powiem,
że największy Skarb straciłam...Bez mamy, tyle lat...ech, podły ten los i
świat ♥ Moje kochanie....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Najcenniejsze skarby po najbliższych, którzy osiągnęli już smugę cienia,
zostają w naszych sercach...nikt ich nie może zobaczyć, ani dotknąć, one
są tylko nasze, otulone miłością....♨
Zgłoś SPAM
(*)
Odchodząc zostawiłaś pustkę...na wspomnienie..łzy płyną po policzkach..a
nadzieja, ciągle szepcze "kiedyś się spotkamy"...ŚPIJ SPOKOJNIE Z
ANIOŁAMI...Marianno
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, światełko pamięci na poniedziałek.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jeśli nie możecie być obok nas i trzymać nas za ręce, idżcie za nami i
pilnujcie nas, żebyśmy umieli żyć na tym świecie bez Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, światełko.
Zgłoś SPAM
córcia
Margeritko kochana moja...dobranoc ❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
W tęsknocie jest nutka nostalgii za tym, co przeminęło na zawsze...łzy żalu
i uśmiech, że się zdarzyło...(((*)))❤ Na wieczny czas lampki blask....
Zgłoś SPAM
[']
⊰♥⊱
I cisza...I pustka...
I brak kogoś...
Kto szedł wspólnym życiem,
wspólną drogą...
bez Ciebie uśmiechu brak,
bez Ciebie świat nie ma barw...Marianno, wszystko jest nie tak.
⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
NIE TRZEBA SŁÓW, GDY JEST MIŁOŚĆ....
Zgłoś SPAM
znajoma
Są takie dni, gdy rozstanie tak bardziej boli...wtedy..w ciszy złóż swoje
dłonie...i pomódl się...modlitwa przyniesie ukojenie...Pani Marysiu,
wspominamy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.