Marianno...Jesteś, cały czas tu z nami jesteś...bo inaczej być nie może,
dopóki życie nasze trwa...zawsze z nami będziesz.♡...
Zgłoś SPAM
((♥))
Teraz Twoje skrzydła anielskie
niosą Cię przez niebiańskie łąki,
i pewnie Ci w niebie nie dzieje się krzywda,
my liczymy codziennie te chwile rozłąki..**♥**...MARIO
Zgłoś SPAM
A.O
Zniczem niezgasłym się pali Pamięć tych, co pozostali...Maryniu, nasza
pamięć zawsze jest z Tobą...naszego życia byłaś ozdobą....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Może mnie znajdziesz
w zapachu morza,
może w tej fali
i kropli maleńkiej...
Może mnie znajdziesz
w zapachu siana,
może gdzieś w jednej
trawce maleńkiej..."
Zgłoś SPAM
[']
❤ڿڰۣڿ..Już tyle lat tęsknota trwa...we łzach mokną
wspomnienia...kiedyś, nasze dusze, też do tego nowego świata wyruszą...aby
cieszyć się razem z Wami, radością nieba...❤ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
córka
Czy słyszysz Mamo szept mojego serca...Ze łzami w oczach wołam wciąż
Ciebie, tęsknię i kocham, moje myśli są w niebie...i tak już będzie i tak
zostanie..moje kochanie....
Zgłoś SPAM
(*)
Ci co odchodzą, są w naszych sercach, snach i ciepłych
wspomnieniach...strzegą nas dzień i noc, bo w naszych sercach, cząstkę
siebie pozostawili...upalne światełko płonie... Marianno...♥╬♥
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Światełko Pamięci dla Pani Marianny. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wystarczy zamknąć oczy, aby popłynąć tam, gdzie czas uwiecznił na zawsze
to, co zapisało serce...Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
córcia
Niech to światełko na dobranoc dotknie struny pamięci...uleci jak ptak do
nieba, gdzie Bóg, gdzie Wszyscy Święci...i Ty, moja kochana Mamusiu
Zgłoś SPAM
znajoma
Dopóki płomyk pamięci się pali, dopóki wspomnień nie zabierze nam
czas...Jesteście zawsze z nami...Pani Marysiu, do spotkania...przecież
wieczność czeka wszystkich nas...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(*)
Od świecy płomienia popłynęły łzy...Jesteśmy tacy zagubieni w
tęsknocie..wspomnieniach... Ciągle Was
brak...─═ڿڰۣڿ☸ڿڰۣڿ []*[]ڿڰۣڿ☸ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jesteś w pamięci, w słowie każdym, rozbłyskiem radości..blaskiem
gwiazdy...Twoją dobroć i uśmiech zachowaliśmy na zawsze...
Zgłoś SPAM
(❤)
Tak mijają dni bez Was..ciszą pośród czterech ścian_..I tylko słychać
melodię tęsknoty...
i żal...(((*)))_Marianno (▒❤▒)
Zgłoś SPAM
córka
Wśród smutku moich samotnych dni...
Zapalam znicz pamięci o Tobie, ukochana Mamo...
✿۰̮̑═════(((♥)))════✿۰̮̑
Zgłoś SPAM
❤️
Jak ten czas szybko przeleciał, kiedy śmierć Cię zabrała, a smutek, jak
był, tak i pozostał..★.❤️.★..wierzymy, że jesteś Tam
szczęśliwa...(((,)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.