Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532990
Zapalone ponad rok temu
ku pamięci
Rzeka życia..W otchłani zdarzeń wzbiera łzami, by na zakrętach tchnąć ufnością... Wspomnienia tka gwiazdami, o Tych, co za kurtyną już wieczności....
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
♥️
Niech świeci Tobie, Marianno niebiańskie słońce pełne promyków miłości, którą Bóg Ci ofiarował w wieczności...♥️
Zgłoś SPAM
((♥))
Za duszę Marianny miłosierny Panie, przyjmij błaganie..błogiego spoczynku w wiecznym spokoju, bez bólu, znoju...nam pozostały tylko wspomnienia..i wierna pamięć...(★░)(♥)(░★)
Zgłoś SPAM
córka
Twój uśmiech, Twoje dłonie, Twoje dobre oczy, Twoje serce - przy moim wytrwale wciąż kroczy; Tak jest i nadal zostanie tak samo...bardzo kocham Cię Mamo..♥♥♥..
Zgłoś SPAM
(*)
Liczymy dni, miesiące, lata rozstania..i tak chcielibyśmy do dawnych chwil powrócić..kiedy Wasza obecność, rozświetlała nam dni, a ręce przytulały do serca...Marianno, Bóg dał Ci - Niebo i szczęście..
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Deszczowe światełko dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
A na ziemi pośród łez wielu pozostali ludzie po Was płaczący, oddani nadal serduszkom Waszym, pogrążeni w żałobie, smutku i miłości...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Każdy dzień to tęsknota i pustka...Ty rozumiesz mnie jak nikt. Wspieraj mnie kochana w tej wędrówce do...? Mami,dobranoc
Zgłoś SPAM
((♥))
Już nas szczęście chyba nie dosięgnie...zawsze będziemy tęsknić..bo odeszli Ci, co byli najdrożsi sercu...pozostały tylko cienie wspomnień....Mario..♥..
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, choć odeszłaś daleko, nadal jesteś bardzo blisko ❤️ w pamiętających sercach jest Twój ziemski dom.✿♥✿
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Przekroczyłaś już życia próg, ten ostatni..i tak, jak zapowiedział Bóg, czekasz w niebie wśród świętych na zmartwychwstanie.I my czekamy Ciebie, aby spotkać się kiedyś w Niebie ڰۣڿ♥ڰۣڿ Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
(*)
Każdy ślad swój jakiś zostawia..uśmiech, rąk dotyk, kwiat róży.To w pamięci swojej zachowasz, do końca życiowej podróży.////Śmierć jest krokiem w światło i wieczność..//// ╠✿╣światełko pamięci╠✿╣
Zgłoś SPAM
[']
Nikt nie zrozumie Twojego cierpienia, jeżeli nie przejdzie przez nie sam._ڿڰۣڿ❀__Ty nie umarłaś, Ty tylko usnęłaś, kiedyś Pan, z tego snu Cię obudzi...Marianno..._ڿڰۣڿ❀__
Zgłoś SPAM
HALINKA
Dla wszystkich moich śp. bliskich - cioci Janki♥, mojej chrzestnej Matki♥ i dziadka Janka♥, zapalam Znicz Pamięci w DNIU IMIENIN - cieszcie się razem na uczcie niebieskiej, kochani...ڰۣڿ(((*))) ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
córka
Od tak wielu lat, z utęsknieniem, wołam Twoje kochane imię..a w moim sercu, najcieplejsze masz miejsce, gdzie miłością jesteś otulona..Mami ukochana...❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech miłość Bliskich chroni Was przed tym, czego nie chcecie i uprosi dla Was wszystko, czego Tam oczekujecie...Bądżcie szczęśliwi Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
...ZAWSZE TĘSKNIĘ, WSPOMINAM I KOCHAM CIĘ MAMINKO...DOBRANOC KOCHANA
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1040   1041   1042   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"