Mateczko, ciepłe Twoje słowa z dawnych dni...one tu są ze mną..ocierają
moje łzy... dobranoc kochanie
Zgłoś SPAM
((♥))
☀️♥Bóg nie obiecywał, że będzie łatwo pokonywać ziemskie ścieżki,
które prowadzą do niego..Twoja ścieżka ziemska była naznaczona cierpieniem,
odpoczywaj w pokoju..MARIO♥☀️
Zgłoś SPAM
znajoma
Wędruj spokojnie po niebiańskich łąkach...Popatrz, w serca nasze
zasmucone..Pani Marysiu † ◈ ♥ ◈ †.
Zgłoś SPAM
[']
Odpoczywaj na zielonych łąkach nieba...tam, gdzie rozsiana jest miłość i
dobro...♨❤️♨
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Marianno, tak wiele lat minęło, ale dobrych, kochanych..nie zapomina się
nigdy..Dawałaś ciepło, uśmiech, dobro...i taka zostałaś w naszej pamięci.
Pokój Tobie.
Zgłoś SPAM
❤️
Poszłaś na niebieskie komnaty do królestwa nieba...Tam szczęście i
miłość Boga Ci dana na wieki, wieków..amen...❤️ Światełko pełne
słońca dla Ciebie, Marianno ❤️
Zgłoś SPAM
córka
♥Tak mi smutno Mami.....Wieczne Ci odpoczywanie, kochanie
moje.♥..♥..♥...
Zgłoś SPAM
(*)
Czasem przychodzi taka chwila, trudno oddychać, coś bezpowrotnie mija...Świat
barwy gubi, tracisz cząstkę siebie, poznajesz smak tęsknoty...łzami
skrapiasz wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam, gdzie dzień dotyka nocy, tam myśli nasze Was
przytulają...Jesteście w nich tak bardzo Bliscy, a tak daleko...i tylko
wspomnienia ciągle powracają
Zgłoś SPAM
córcia
Gdy kiedyś zapukam do nieba bram...z radością, otworzysz mi..a ja, przytulę
się do Ciebie....dobranoc kochanie ♥
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️DZIĘKUJEMY
ZA OPIEKĘ
Zgłoś SPAM
[']
Znajdziemy się kiedyś Marianno, Tam, gdzie źródło miłości płynie.....
Zgłoś SPAM
Dorota
Boże pomóż nam rozdzielonym przez śmierć, odnaleźć się w twoim
królestwie niebieskim
Zgłoś SPAM
A.O
Tęsknota odkryła swoją dal....✿(¯``❤️´`¯)✿ światełko dla Ciebie,
kochana Maryniu •••na weekend•••
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
❤.•*☆.W CISZY * ☆•*.`❤..I W ZADUMIE...*•.☆`❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Rzeka życia..W otchłani zdarzeń wzbiera łzami, by na zakrętach tchnąć
ufnością... Wspomnienia tka gwiazdami, o Tych, co za kurtyną już
wieczności....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.