"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które
przegraliśmy".- P. Coelho ♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥ MARIO
Zgłoś SPAM
[']
Kroczyłaś zaplątanymi ścieżkami życia, zawsze z nadzieją na lepsze dni..i
tak odeszłaś z nadzieją...Marianno, wierzymy, ze szczęście Tam masz...
Zgłoś SPAM
A.O
Na mogile położony kwiatek, przytula się do grobowej płyty i szepcze słowa
najmilsze... "kochamy..pamiętamy...Jesteś w naszych sercach..."
Maryniu kochana....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie nas rozłączyło, jak liście od drzewa wiatr, lecz NIGDY nie zapomnimy
spędzonych razem lat...Odpoczywaj w spokoju...
Zgłoś SPAM
córka
Już tak dawno, zawalił mi się świat...Odszedł najdroższy mój
Skarb...Tęsknię do Ciebie, Maminko..do Twych oczu..serca..rąk....cała Ty, to
było SZCZĘŚCIE..❤️..teraz tylko przytulam wspomnienie...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
(*)
Już przekwitł Twego życia kwiat..ale w nas dalej trwasz...Marianno
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wcześniej mieliśmy wszystko, tak wiele nam uciekło...pozostała tylko
tęsknota i malutkie światełko nadziei, że kiedyś odzyskamy to co
straciliśmy...Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
córcia
.....❤️♥.....Dobranoc kochana Margeritko
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
Choć lat przeminęło tak wiele, to jesteś w naszym sercu ciągle, Aniele....
Zgłoś SPAM
[']
W niebiosach łatwiej jest trwać, oddychać niebem...Tam zabierzecie kiedyś
nas...((¸.•✿`✿(("`UMARŁYCH WIECZNOŚĆ DOTĄD TRWA, DOKĄD
PAMIĘCIĄ IM SIĘ PŁACI"((¸.•✿`✿...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedziela Matki Boskiej nieustającej pomocy. Niech Ci się pali nasze
światełko Marianno
Zgłoś SPAM
A.O
Odeszliście, lecz nie na zawsze. Przecież kiedyś połączy nas Bóg...w
świecie miłości i dobra będziemy razem, i nic nie rozłączy nas
już...Maryniu kochana ♡♨️♡
Zgłoś SPAM
(*)
Marianno, siałaś dobro..teraz zbierasz plony...w Domu Ojca dostałaś wszystko
czego Ci potrzeba - szczęście i miłość...a my, wspieramy Ciebie
modlitwą...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
...Tam na dnie, został Twój ślad, głęboko tam, wciąż Twoja uśmiechnięta
twarz. Tam na dnie, został Twój ślad i wielki
żal...◆◇═R═I═P═◆◇
Zgłoś SPAM
córka
Skarbie mój, od lat nie mam już nic...tylko wspomnienia i łzy...i ten lampki
płomień ♨, w którym moja miłość ulatuje do Ciebie, Mami ♥
Zgłoś SPAM
❤️
Wszystko zamknął czas w szkatułce "PAMIĘĆ"..ڿڰۣڿ❀❤
Marianno ❀ڿڰۣڿ..❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście najpiękniejszymi Aniołami, otaczajcie nas Swoimi opiekuńczymi
skrzydełkami Kochani....Dajcie nam wiarę i siłę, że tak musi być...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.