Jeżeli kochamy, to Oni nigdy nie odejdą na zawsze, bo pozostawili wiele
wspomnień w naszych sercach...❤️ ✿⋰◉⋱✿❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy Kochani....bo przecież nie da się zapomnieć, nie ma Was z nami,
lecz nikt nie zabije wspomnień...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
córcia
Dobranoc Mateczko..niech łzy moje, za paciorki różańca będą, na których
modlę się za Ciebie, kochanie moje ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥️.
Cisza krzyczy najgłośniej
bólem nie do zniesienia
wyrwanym z serca...
Nie zostawia już nic...
Tylko tęsknota i nicość,
czas pozbawiony radości
uśmiechu i szczęścia.♥️..Marianno
Zgłoś SPAM
[']
❤️
////
A po wędrówce ziemskimi szlakami..Na szczyt razem kiedyś wejdziemy..Z góry
na dół spoglądać będziemy..i odpoczniemy w cichej przystani....////❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na
świecie nie liczy się nic poza miłością..." Marianno, wtorkowe
światełko modlitwy i pamięci... Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
ku pamięci
║║.(¯`v´¯)
║║*•¸.¸•*ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Świat wygląda tak samo,
Choć tyle się zmieniło...
Nic się już nie powtórzy,
Nie będzie już, jak było...
Zgłoś SPAM
znajoma
...w głęboki spokój, w niebiańską ciszę dusza Twoja odeszła...tam, gdzie
nic nie dręczy i nic nie boli...gdzie anielski śpiew, szczęście i oblicze
Boga...Pani Marysiu, odpoczywaj w spokoju...
Zgłoś SPAM
(*)
Bo życie tu to nie film, życie to talia kart, którą trzyma w rękach los, co
oszukuje już, kiedy tasuje...sypią się płatki róż...a znicz płomieniem
drży...wspomnienia...w oczach łzy....
Zgłoś SPAM
córka
Choć Twój obraz mglisty i daleki..pragnę Mamo blisko Ciebie
być.Kiedyś,powitają mnie Twe dobre ręce,Twe drogie łzy..Spytasz
mnie"jak ci córciu było"a ja powiem,źle,bo "świat to tylko
Ty" kochanaڰۣڿڿ♥♥
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
((♥))
Po drugiej stronie nieba, na ziemskiej stronie łez , żyjemy my stęsknieni za
Wami... przewracając codziennie stronice wspomnień...czekając spotkania...(
(( (♥)) ) )MARIO
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie spełniły się nasze marzenia...został nam ból nie do zniesienia,
rozdarte serca...żyjemy jak roślinki bez wody...Ukochani
Zgłoś SPAM
córcia
♥_Moja ukochana, jak trudno żyć w samotności, liczyć puste dni...Kto mnie
zrozumie? Tylko Ty, Mateczko, dobranoc_____〖★〗
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
❤️
I niech to się co dzień stanie
Co mi Boże przeznaczyłeś
Abym mógł swe serce zanieść
Tam gdzie je stworzyłeś
Skąd pochodzi moja dusza
Gdzie otrzyma rozgrzeszenie
W tobie moje pocieszenie
T.Lewicki
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.