Pani Halinko życzę wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin
Zgłoś SPAM
Dorota
Jesteśmy śmiertelni tam gdzie brak miłości, nieśmiertelni gdy kochamy
Zgłoś SPAM
❤️
Wciąż pamiętamy,że z nami byli.Dzielili wspólne
troski,radości.Oni nam byli wsparciem, pomocą.
Mieli serca,dla nas,pełne dobra i miłości.❤️Marianno..żyje Twoje
wspomnienie, bo pamiętamy....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Daleka droga nas dzieli..codziennie idziemy po śladach Twoich stóp..i nawet,
jak ślady się zatrą, to miłość Twoja poprowadzi nas..i wiemy, że spotkamy
się znów....
Zgłoś SPAM
(*)
Nie ważne, czy życie jest krótkie, czy długie, aby było przeżyte
szlachetnie...Marianno, wspominam Ciebie i modlę się o spokój Twojej
duszy..❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[*]
Dla Marianny...
Zgłoś SPAM
córka
Chciałabym mieć czarodziejską różczkę i przywrócić ten dawny świat z
Tobą, Mami..tak bardzo Cię kochałam, a los nie dał nam szans.To wszystko w
sercu noszę, cierpienie, ból rozstania..ukochana♥
Zgłoś SPAM
[']
Poszłaś odpoczywać na zielonych łąkach Boga, pełnych jego
miłości...Marianno, bądź tam pełna szczęścia i
światłości...【.♡.】
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo wystarczyłoby, że wyciągniemy dłonie i poczujemy ciepło Waszych
rąk...smutek i ból odeszłyby w nieznane...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
córcia
Mojego bólu samotnych lat już nic nie ukoi...czekam Mami pełna
smutku...dobranoc Skarbie
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥
Może jedno zbyt krótkie życie to nie dość, ale właśnie tyle dał Ci Bóg,
więc dziękujemy, że byłaś tu, wspomnienia pozostaną w nas...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Czas nie jest w stanie zmienić naszych uczuć, on tylko je nasila z biegiem
lat... Kochamy, żałujemy, tęsknimy za Wami...Mario
♥❤️••✿••❤️♥
Zgłoś SPAM
(❤)
...Jakiś świt, jakiś blask, jakiś śpiew, jakiś kwiat wszystko to,
pozostało w nas...magią wspomnień przywracamy Was, chociaż na
chwilę....Marianno❤
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
A.O
Pustka...i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...pozostały tylko wspomnienia, kiedy szłaś Maryniu z nami, piękne to
były dni...Odpoczywaj kochana...▒♥▒
Zgłoś SPAM
❤️
Nić tęsknoty się przędzie, bo nie powróci już dom rodzinny i
szczęście.(((❤️)))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuńku..Bądź szczęśliwa w Niebieskiej Krainie, ja swą miłość Ci
zawszę podeślę - przytul ją, jak mnie kiedyś..ja do Ciebie, jak przyjdzie
mój czas, dopłynę, ale czasem odwiedź mnie...choć we śnie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.