Kiedy się wzniosłaś wysoko, to spotkałaś dawne marzenia, na chmurce białej
czekały do spełnienia..a kiedy już byłaś daleko, utuliłaś serce
stęsknione, aby łza nie błyskała pod powieką♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszli w ciszy mrok, a po Nich tylko cisza pozostała...i choć Ich nie mato
cisza szepcze, ze Oni żyją nadal w sercach naszych...więc zasłuchajmy się w
ciszę może usłyszymy znajomy głos...
Pustka goryczą wita każdy dzień...i wszystko się przypomina...sen znów
zabrany. Mamuńku dobranoc...tylko Ty już śpisz....
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
(❤)
Jakiś smutek się tu czuje chociaż lato w pełni słońca...ale w sercu jest
tęsknota...Co odeszło, nie powróci, co się stało, nie odstanie i dlatego
tak nas smuci przemijanie, przemijanie.....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są wspomnienia, które nigdy nie blakną, nieważne, ile czasu upłynęło...
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pamięć umrze z nami, ale może pozostanie w innych ludziach dzięki temu
portalowi.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
znajoma
Na wspomnienie...wciąż po twarzy spływa łza...czas płynie i zmienia nas,
ale nie w twardy głaz. Serca nasze tęskniące wzywają Was...pocieszcie
nas...Pani Marysiu
Zgłoś SPAM
(*)
Pamięć o Tobie, Aniele
zapisana w naszych sercach...
Będzie tam żyć - dopóki one będą bić...✿(,)✿
Zgłoś SPAM
córka
Z drżeniem tęskniącego serca..przytulając wspomnienia..zapalam Ci Mamuniu
światełko pełne miłości♥
Zgłoś SPAM
((♥))
Idziemy jeszcze niepokonani do Was, do tej cichej przystani..Wspomnień niesiemy
naręcze i w darze płomyk pamięci i serce...Mario ⭐♥⭐
Zgłoś SPAM
❤️
Za miłość, za dobro i uśmiech...nagrodę dostałaś
wieczną..NIEBO...Marianno ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zapalam Wam Kochani światełko, wieczornym wspomnieniem ślę księżycową,
srebrną mgłę, niech Was otuli, ukołysze i czuwa nad Waszym snem....
Dzisiaj, wciąż widzę Cię tak jasno..Jesteś droższa mi nad wszystko w
świecie...Mateczko kochana, dobranoc♥
Zgłoś SPAM
((♥))
Śp.╬ Maria ♥ - Spoczęła po trudach ziemskiej pielgrzymki...przytul Jej
duszę Panie....
Zgłoś SPAM
znajoma
Światełko, modlitwa, wspomnienie...to wszystko, co możemy Ci dać...i jeszcze
żal..że życie przemija i nigdy już nie powrócą te lata...Pani Marysiu
❤️☀️.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.☀️❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.