Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532936
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(*)
Życie,w księdze losu zapisane,przeżyło tyle różnych chwil..Cudowny serca lot, tragiczny losu splot...wszystko to w pamięci jest....Marianno **niedzielny płomyk**
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Panie, przyjdź szybko i rozjaśnij noc, tak tęsknię do Ciebie. Tak tęsknię, jak tęsknią umierający. Powiedz mojej duszy, że nic nie dzieje się bez Twego przyzwolenia"A.Majewska dla Pani Marianno
Zgłoś SPAM
znajoma
W milczeniu zachowamy wspomnienia...łzy pieszczą lekko nasze twarze...Odpoczywaj w pokoju Pani Marysiu... ♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
A.O
Na Twojej mogile znicze napełnione światłem miłości..i tęsknoty..one wiedzą, jak nam Ciebie Maryniu kochana brakuje...ich płomyki przekazują Ci nasze uczucia...odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
❤️
Sen wieczny ofiarowany przez naszego Pana niech ukojenie Twojej duszy przyniesie...niech odpoczywa po trudnym biegu i śni swoje marzenia...Ku Twojej Pamięci Marianno []❤️[]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Słońce nauczyło nas śmiać się, wiatr nauczył nas szaleć, deszcz nauczył nas płakać... a Ty, choć z daleka - wciąż uczysz nas kochać...•♕• (( ( (*) ) )•♕•
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Niedzielne światełko pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
córka
Wspominać, tęsknić, kochać, żałować...taka jest teraz moja dola. Czekam na spotkanie, z Tobą kochana Mamuniu, wciąż czekam..i proszę Boga o szczęście dla Ciebie..ღღღ❤️ღღღ
Zgłoś SPAM
((♥))
Oczyma duszy Ciebie widzimy...w sercach naszych piękna Pamięć o Tobie...Marianno..»̭̌ะ̭̌«̭♥♨♥»̭̌ะ̭̌«̭.
Zgłoś SPAM
córcia
♥ ŚPIJ SPOKOJNIE MÓJ SKARBIE, DOBRANOC
Zgłoś SPAM
[']
Radości, która odeszłaś...smutku, który pozostałeś...Wszystko, co było nie powróci... Wszystko, co jest przeminie...A my, jak te ptaki odlecimy do lepszego świata...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..choć we mgle wspomnień codziennie szukamy Ciebie, to Jesteś w naszych sercach niezapomniana, po kres naszego czasu...☀❤️☀ ▂▃[[,,]]▃▂ ☀❤️☀
Zgłoś SPAM
❤️
Boże, przyjąłeś z miłości, darowałeś słabości..otocz Mariannę ramieniem miłości....❤️
Zgłoś SPAM
((♥))
O dobrym, spokojnym życiu marzyła, ale marzenia rzadko się spełniają, więc Bóg zabrał Ją do Raju, aby tam, nowe życie, więcej radości Jej dało...Mario, bądź szczęśliwa...♥
Zgłoś SPAM
córka
Mami serce Twoje złote zawsze przy mnie jest, bo schowałam je w kieszonce serca mego... tak czułe i dobre...Ono prowadzi mnie ścieżkami tego pustkowia..aby bliżej Ciebie... kochanie moje
Zgłoś SPAM
(*)
Odpoczywaj z Bogiem, Marianno..Kiedyś przyjdzie taki czas, ze wszyscy spotkamy się na górze spełnienia, aby śnić piękny sen...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Kiedy się wzniosłaś wysoko, to spotkałaś dawne marzenia, na chmurce białej czekały do spełnienia..a kiedy już byłaś daleko, utuliłaś serce stęsknione, aby łza nie błyskała pod powieką♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1034   1035   1036   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"