☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(*)
Życie,w księdze losu zapisane,przeżyło tyle różnych chwil..Cudowny serca
lot, tragiczny losu splot...wszystko to w pamięci jest....Marianno **niedzielny
płomyk**
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Panie, przyjdź szybko i rozjaśnij noc, tak tęsknię do Ciebie. Tak
tęsknię, jak tęsknią umierający. Powiedz mojej duszy, że nic nie dzieje
się bez Twego przyzwolenia"A.Majewska dla Pani Marianno
Zgłoś SPAM
znajoma
W milczeniu zachowamy wspomnienia...łzy pieszczą lekko nasze
twarze...Odpoczywaj w pokoju Pani Marysiu... ♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
A.O
Na Twojej mogile znicze napełnione światłem miłości..i tęsknoty..one
wiedzą, jak nam Ciebie Maryniu kochana brakuje...ich płomyki przekazują Ci
nasze uczucia...odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
❤️
Sen wieczny ofiarowany przez naszego Pana niech ukojenie Twojej duszy
przyniesie...niech odpoczywa po trudnym biegu i śni swoje marzenia...Ku Twojej
Pamięci Marianno []❤️[]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Słońce nauczyło nas śmiać się,
wiatr nauczył nas szaleć,
deszcz nauczył nas płakać...
a Ty, choć z daleka - wciąż uczysz nas kochać...•♕• (( ( (*) )
)•♕•
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Niedzielne światełko pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
córka
Wspominać, tęsknić, kochać, żałować...taka jest teraz moja dola. Czekam
na spotkanie, z Tobą kochana Mamuniu, wciąż czekam..i proszę Boga o
szczęście dla Ciebie..ღღღ❤️ღღღ
Zgłoś SPAM
((♥))
Oczyma duszy Ciebie widzimy...w sercach naszych piękna Pamięć o
Tobie...Marianno..»̭̌ะ̭̌«̭♥♨♥»̭̌ะ̭̌«̭.
Zgłoś SPAM
córcia
♥ ŚPIJ SPOKOJNIE MÓJ SKARBIE, DOBRANOC
Zgłoś SPAM
[']
Radości, która odeszłaś...smutku, który pozostałeś...Wszystko, co było
nie powróci...
Wszystko, co jest przeminie...A my, jak te ptaki odlecimy do lepszego świata...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..choć we mgle wspomnień codziennie szukamy Ciebie, to Jesteś w
naszych sercach niezapomniana, po kres naszego czasu...☀❤️☀
▂▃[[,,]]▃▂ ☀❤️☀
Zgłoś SPAM
❤️
Boże, przyjąłeś z miłości, darowałeś słabości..otocz Mariannę
ramieniem miłości....❤️
Zgłoś SPAM
((♥))
O dobrym, spokojnym życiu marzyła, ale marzenia rzadko się spełniają, więc
Bóg zabrał Ją do Raju, aby tam, nowe życie, więcej radości Jej
dało...Mario, bądź szczęśliwa...♥
Zgłoś SPAM
córka
Mami serce Twoje złote zawsze przy mnie jest, bo schowałam je w kieszonce
serca mego...
tak czułe i dobre...Ono prowadzi mnie ścieżkami tego pustkowia..aby bliżej
Ciebie... kochanie moje
Zgłoś SPAM
(*)
Odpoczywaj z Bogiem, Marianno..Kiedyś przyjdzie taki czas, ze wszyscy spotkamy
się na górze spełnienia, aby śnić piękny sen...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Kiedy się wzniosłaś wysoko, to spotkałaś dawne marzenia, na chmurce białej
czekały do spełnienia..a kiedy już byłaś daleko, utuliłaś serce
stęsknione, aby łza nie błyskała pod powieką♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.