Na pożegnanie tylko słowa dwa - do zobaczenia...Kiedy zamkną się na zawsze
nasze powieki, spotkamy się w niebie na wieki...Mario〖♥〗ŚWIATEŁKA
PAMIĘCI〖♥〗
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
Pamięć z serca dobyć..i przez modlitwę do Boga prosić o Ich
szczęście..Choć dawno przebrzmiał czas żałoby, to Im modlitwa nimbu
doda..Wieczny odpoczynek..❀❤❀(((*)))❀❤❀..
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu..Jesteś bardziej niż kiedykolwiek szczęśliwa, bardziej niż
kiedykolwiek obecna, żyjąca bardziej niż kiedykolwiek...w krainie Boga na
wieczność...♥•.¸❤️¸.•♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bez jednej kochanej osoby, cały świat się nam zmienia...Iskierki pamięci do
lepszego ze światów***..Marianno
Zgłoś SPAM
córka
Byłaś zawsze blisko mnie,patrzyłaś w oczy,rozumiałaś wszystko i kochałaś
największą miłością.Dzisiaj dalej jesteś nieustannie obecna w moim
sercu,wsłuchujesz się w melodię mojej duszy i serca..Mamo♥ڿ
Zgłoś SPAM
(*)
♥ MARIANNO, NIECH CIĘ UTULI CISZA NIEBA, W RAJU DUSZ SZCZĘŚLIWYCH
PRZEBYWASZ...POKÓJ TOBIE NA WIECZNOŚĆ...
Zgłoś SPAM
córcia
Rozłąka tak długa..miłość tak mocna..tęsknota tak wielka..(♥♥)Bardzo
mi Ciebie brak Mateczko moja. Dobranoc kochana...(♥♥)
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny, zapalam Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
((♥))
Tam gdzie kwitnie nadzieja, a miłość ma zapach róż..po drugiej stronie
łąki życia spotkamy się znów...♥♨♥
Zgłoś SPAM
[']
Otul nas swoją miłością! Opiekuńczymi skrzydłami! Nie chcemy nic więcej,
zawsze Jesteś z nami ciepłymi myślami i wspomnieniami...Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Powracają wspomnienia...
i ta chwila, która życie zmieniła...((★))
Zgłoś SPAM
❤️
†❤️† Zapalona świeczka dla Tych, co odeszli...jest wyrazem
pamięci...niech ta pamięć w nas trwa, niech nie zginie, w chaosie dni i
lat...bo przecież Oni byli tego warci... Marianno - PAMIĘTAMY!†❤️†
Zgłoś SPAM
córka
Jesteś ukochana Mami ze mną..tulę Cię w sercu...przywołuję myślami...i
zjawiasz się, taka piękna, uśmiechnięta...a mnie łzy z oczu lecą na
wspomnienie...♥
Zgłoś SPAM
(*)
ŚNIJ SWÓJ SEN SPOKOJNY, WIECZNY W BOGA KRAINIE DOBRA I MIŁOŚCI...ڿڰۣڿ
MARIANNO, MY JESTEŚMY Z TOBĄ MYŚLAMI KAŻDEGO DNIA...
Zgłoś SPAM
córcia
Popatrzeć w Twe oczy kochane...to nigdy się już nie stanie, moja najdroższa
Mami♥ dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ta chwila nigdy nie minie, tego dnia nikt nie wymaże, lecz to nie pożegnanie,
to tylko rozstanie...na chwilę, przyjdzie dzień, ten dzień gdy się spotkamy
Kochani...
Zgłoś SPAM
(❤)
Śpij spokojnym snem,dobra wróżka znajdzie raj...
Śpij spokojnym snem...Mgła się rozejdą przed nowym dniem...___
─═ڿڰۣ❤ڿڰۣڿ═─___
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.